Wpis z mikrobloga

@MrocznaKapibara właśnie miałem spotkanie niedawno z dzieciakami w denis, miałem ochotę każdego obwiązać liną, wywieźć za miasto i zrzucić z klifu, albo zostawić przy siedlisku wilków,

Ciekawe co ja bym dostał ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • 162
@MrocznaKapibara Jeśli gra dopuszcza zabijanie każdego to czemu nie? Pomyśl o tych wszystkich kobietach zamordowanych przez mężczyzn w Bf1 i BfV, boże jaka tragedia ;O
To jest gra komputerowa, która dopuszcza zachowania niedopuszczalne w prawdziwym życiu. Jak ktoś ukradnie samochód w GTA to zadzwonisz na policję? Przestańcie wreszcie histeryzować ()
propagowanie przemocy wobec osób o innych poglądach jest suabe XD jak by nagrywał sceny zabijania wszystkich ludzi a nie tylko sufrażystek i gdyby dobrze tagował nie było by problemu XD


@MrocznaKapibara to niesprawiedliwe, że w grach o II Wojnie Światowej zabija się głównie nazistów, powinno zabijać się wszystkich po równo, bo komuś może być przykro. Nie wolno stosować przemocy wobec ludzi tylko dlatego, że mają odmienne poglądy polityczne. Nie ważne jak bardzo
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@S-Type: koleś dodał 10 filmów, o tytułach takich jak "killing stupid feminist in rdr2" zabijac w kolko jedna postać a wy próbujecie zrobić z YouTube tego złego? XD

Uploading yourself messing with NPCs in a sandbox video game is having fun in a sandbox video game.

Uploading an entire series of videos where you come up with new ways to torture and kill the same NPC just for the "crime" of
@Shamalamamayman No tak, bo zabijanie postaci z gry komputerowej zasługuje na dramę na pół internetu. Serie z Just Cause 3, gdzie koleś zabija ładunkami wybuchowymi przypadkowych przechodniów lub konkretną postać bez większego celu powinny trafić do prokuratury! A jak gość w Skyrim spycha krzykiem konia z klifu?
Na yt jest masa kompilacji śmierci/samobójstw konkretnych postaci z gier i nikt nie płacze, a tu z racji tego, że chodzi o feministkę to nagle