Wpis z mikrobloga

Jakubowski o histerii szczepionkowej z dystansu wyspy gdzie nie ma obowiązku szczepień, ludzie dzieci szczepią, bo sami tego chcą i odpowiedzialnie podejmuja decyzje, rząd zapewnia mimo dowolności wszelką odpowiedzialność za certyfikowane przez siebie szczepionki, w razie wystąpienia powikłań przyznaje rekompensaty i nikt w zwiazku z tym nikogo nie szczuje, jak jak to ma miejsce w kraju nad Wisłą:

#polska #medycyna #patologiazewsi #polityka
 #bekazpodludzi #zieba #uk #szczepionki #odra
#ukraina #zdrowie #epidemia #benefity #bekazkatoli #neuropa #bekazlewactwa
mikolaj-von-ventzlowski - Jakubowski o histerii szczepionkowej z dystansu wyspy gdzie...
  • 8
@mikolaj-von-ventzlowski: no spoko tylko problem nie jest w tych rekompensatach tylko że tych co się nie chcą szczepić leczy się potem za składki reszty ludzi którzy są normalni, a druga sprawa że trzeba wprowadzić dla ukraińców starających się o pobyt / pracę / studia o komplet szczepień
@mikolaj-von-ventzlowski co to za człowiek, kim jest z wykształcenia i jakie ma kompetencje, żeby wypowiadać się na ten temat i poruszać się w nim merytorycznie swobodnie?

Z jego profilu dowiedziałem się, że ma coś do powiedzenia na temat "psychologii, motywacji, polityki, gotowania i religii" oraz "prawa przyciągania czyli fajnej metody do wyciągania z ograniczeń mentalnych".

Kolejny domorosły specjalista od medycyny, tupolewów i piłki nożnej?
@Nieprzyjazny_Ziemniak że fałszywy i niepoważny to ja wiem, po tym jak otworzyłem film w losowym miejscu usłyszałem, cytuję "jak nie masz dzieci to zamknij ryj i się nie wypowiadaj, ja nie mam ale się wypowiadam".

Zastanawiam się jakie tylko jakie ma kompetencje, i czy szczepionki zalicza do "motywacji", "gotowania" czy "psychologii".

Jestem tylko głupiutkim lekarzem ale lubię wiedzieć czyjej opinii słucham, bo np sam siebie bym nie słuchał gdybym miał przeprowadzić 26
@Strahl: Są różni ludzie i różni lekarze pewien lekarz odesłał mojego znajomego z zapaleniem wyrostka do domu, po czym wyrostek pękł, chłopak cudem przeżył inny po pijaku odebrał mojego innego znajomego co sie skończyło tym że został przetrzymany, zmianił kolor po urodzeniu na zielony, ale jakimś cudem przeżył po późniejszej operacji, z tym ze ma na brzuchu krzywą bliznę, która wyglada jak spotkanie z dzikiem a nie operacja. To czego w
@mikolaj-von-ventzlowski co do wyrostka - tylko ludziom ktorych wiedza medyczna jest zerowa wydaje się, że diagnostyka wyrostka jest prostą sprawą. Biopsja wątroby może zabić - rutynowy zabieg nie wyklucza takiej możliwości. Podpisał zgodę na zabieg, wiedział czego może się spodziewać.

To, że ktoś jej nie czyta albo wychodzi z założenia, że to się nie zdarza - jak widać sie zdarza. Co do reszty, to nawet nie chce mi sie komentować, bo przekopywanie
@mikolaj-von-ventzlowski: w UK nie ma też w kalendarzu szczepień na wzw-b i gruźlicę. Ale nopów też obawiają się zgłaszać, jakiś mirek pisał o tym, że prawie stracił dziecko po szczepionce na krztusiec. Co do Polski to patologia już od momentu porodu jakieś dziwactwa typu obowiązkowe szczepienie w 1 dobie czy zabieg Credego dla wszystkich dzieci. Średniowiecze, korupcja i powszechny kretynizm personelu, choć zdarzają się wyjątki.