Wpis z mikrobloga

Witam wszystkich i lecimy z grubej rury gdyż wcześniej nie dodawalem na tag :/
123113-6200=116913 (krew pełna i płytki krwi z czego 4000+ w samym 2018)
A ta ilość pozwala mi dołączyć mimo młodego wieku (21 z czego rok przerwy był od oddawania) do #zhdk
Zachęcam wszystkich bo super uczucie i nie chodzi tu o bycie pierwszym w kolejce :)
Trochę #chwalesie choć skromnym trzeba być to warto reklamować takie rzeczy by zachęcić innych!
#barylkakrwi #rckik #krwiodawstwo
a.....s - Witam wszystkich i lecimy z grubej rury gdyż wcześniej nie dodawalem na tag...

źródło: comment_QK7gIBBcQZ9zezQxsyJXD7MFdibcC1uq.jpg

Pobierz
  • 20
@mieszankaBiaukowa: oddajesz takim urządzeniem. Ot igła ale dłużej pobiera z 40-60 min lub dłużej, zależy ile jednostek. Oraz przynajmniej w Krakowie pierw biorą osoby które już to robiły bo mają organizm przyzwyczajony i wiedzą jak to się robi :)
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@aderonis: mała uwaga organizacyjna: odejmujemy tylko donacje, które były w czasie trwania danej baryłki (obecna trwa od kilku miesięcy, nie jestem w stanie sprawdzić na telefonie). Gdyby się okazało, że odjąłeś za dużo, to możesz albo usunąć ten wpis i dodać od nowa z prawidłowo odjętą ilością albo dodać pod tagiem nowy wpis, gdzie korygują wynik.
jak ty oddałeś 4000 w rok? Maksymalnie mozesz oddać 2700


@mieszankaBiaukowa: krwi pełnej można 2700, ale oddając składniki można więcej - ja w 2018 oddałem 6100ml.

@aderonis: obecna #barylkakrwi trwa od połowy lipca - @dyniel oficjalnie ją otworzył 24 lipca
https://www.wykop.pl/wpis/33905621/tydzien-temu-zakonczylismy-barylkakrwi-pokaz-spoil/

PS. @dyniel: 3 miesiące temu @goblin21 pisał, że nie ma komputera obecnie i nie da rady dodawać wpisów do listy.