Wpis z mikrobloga

@DawidWrc: spokojnie pogracie o ile znajdziecie miejsce, no i możecie zapomnieć o rozmowie, bo w środku jest głośno jak w klubie przez ujową akustyke pomieszczenia (zwykły kloc z łysymi ścianami). Zdecydowanie za to polecam Arbar, lepszy klimat, więcej miejsca, gier nieco mniej ale dalej ogromny wybór i da się rozmawiać bez zdzierania gardła ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Arbar


@laicik: Wow, dzięki za propozycje bo wygląda bardzo dobrze! Nie potrzebuje jakiegoś ogromnego wyboru, ot tak żeby w 2 osoby móc gdzieś tam usiąść i w spokoju sobie pograć w coś nowego na 2 osoby albo kogoś z bywalców wciągnąć w grę. Myślisz że przy tych założeniach to będzie dobre miejsce? Trzeba rezerwować stoliki czy jak pójdę jutro po południu to raczej będze miejsce? Fajnie że da się po cichu
@kenny_kabanie: Oki dzięki :) Wiem już że jutro tam raczej nie zawitamy bo nie ma wolnych stolików, wszystkie w rezerwacji. Ale zastanawiam się czy da się tam właśnie znaleźć jakąś losową dwójkę zeby zagrać w coś w parach czy tam przychodzą zamknięte grupy po 6 osob i bawia się we własnym towrzystwie tylko
@DawidWrc: Nigdy nie zabrakło dla mnie miejsca więc myślę że i Tobie się uda, ale jak chcesz mieć pewność, bo planujesz za wczasu to dobrze zadzwonić. Ludzie też tam są bardziej otwarci z tego co zauważyłem, łącznie z barmanami ( ͡° ͜ʖ ͡°)