Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 63
@giovan-a: fajnie, że jest taka inicjatywa. Nie jest łatwo załatwić coś takiego i pierwszy raz się udało. Sporo Polaków pojechalo pod burja oglądać. A do tego leje jak z cebra więc pogoda nawet polska.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 123
@giovan-a: uczucia mam takie, że z niecierpliwością czekam aż coś się w kraju zmieni, bo nawet na wakacje już tam nie jeżdżę. Jestem dumny z bycia Polakiem i jednocześnie jest mi wstyd przez to co się dzieje i to jak odbierają nasz rząd. Jedyne co poprawia sytuację, że Tusk jest Polakiem. No i do dziś papież jest bardzo szanowany. No i zajebiscie zobaczyć polska flagę na najwyższym budynku świata, do tego
  • Odpowiedz
@blinxdxb Ale jak to, przecież lewactwo mówi na wypoku że nas widzą jako faszystów przez te marsze i race!111 to jak to jest xD


@tellet: Ale jak to, przecież prawactwo mówi na wypoku, że ci podstępni muzułmanie to chcą podbić europę, wyruchać wszystkich katolików i zabić ich kobiety. A może odwrotnie, nie pamiętam.
  • Odpowiedz
@anonimek123456: przy okazji jakas masakryczna burza przyszła. Boję się, że mi drzewa z ogródka wyrwie. No ale w sumie fajnie, deszcz pada


@blinxdxb: Nie sprawdzałbym, ale we wtorek lecę do Dubaju i spojrzałem z przestrachem na pogodę. Google i Interia pokazują zero deszczu w tej chwili.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 24
@MojaKlawaPiszeCoChce: rzucają też co chwilę o modelkach w Dubaju, czyli o sytuacji, która nigdy się nie wydarzyła a odpowiedzialny za to jest trol z USA. Nie nadarzam z kasowaniem komentarzy. Bardzo daleko mi do bycia lewakiem, ale jak czytam wykop to chyba zostanę, bo aż wstyd mieć prawicowe poglądy jeśli one wyglądają tak jak są przedstawiane tutaj. A muzułmanie są zajebisci. Ci prawdziwi oczywiście.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 9
@v-tec: dzięki, ale musisz wybaczyć, nie mam polskiej korekty a po polsku pisze tylko tu. Wstyd mimo wszystko, kiedyś wygrałem wojewódzkie dyktando
  • Odpowiedz