Wpis z mikrobloga

Dzisiaj przejrzałem znów repertuar kanałów i natrafiłem na dwa warte uwagi filmy...
Owszem, mógłbym napisać coś o "The Godfather", "Miś", "Baby Drive" itd. ale są to tak znane tytuły, że nie warto o nich mówić, a do tego ich nie widziałem ;).

Na pierwszy ogień idzie typ buddy movie...
Chodzi o to, że dwie osoby muszą ze sobą współpracować, ale za sobą nie przepadają, więc najpierw się nienawidzą, potem tylko warczą na siebie, a na końcu zostają przyjaciółmi.
Jeśli macie #axn black, to o 22:50 leci "2 Guns", który jest akcyjniakiem pełną gębą, więc są WYBUCHY, są ŻARTY oraz są WYBUCHY!!!11111111111!!!!!!!!!!!!

Jeśli chodzi o fabułę, to jest prosta jak budowa cepa.
Agent do walki z narkotykami oraz jego "ziomek" z marynarki okradli mafiozów, aby przekazać te pieniądze na cele charytatywne.

Drugim filmem jest coś ciekawego, ale zarazem prawie w ogóle nieznanego (wreszcie ponad 2 tysiące ocen, a poznałem ten tytuł, gdy miał z 500) i jestem zaskoczony, że można znaleźć to w telewizji.
Chodzi mi o "Hounds of Love", który opowiada o parze zakochanych, którzy porywają nastolatki, torturują je, a potem zabijają.

Napisałem kiedyś już o tym tekst, więc nie będę się rozpisywał na jego temat (jeśli chcecie przeczytać, to kliknij TUTAJ), lecz powiem wam, że muzyka oraz powolne tempo robią robotę, a do tego wsysa ten obraz jak diabli.
A można go znaleźć w #cinemax 2 o 2:00, więc coś dla nocnych marków, którzy lubią dobre kino.

Pozdrawia #filmowyjanusz

#filmnawieczor #cinemax #axn
hacerking - Dzisiaj przejrzałem znów repertuar kanałów i natrafiłem na dwa warte uwag...

źródło: comment_lYHCvYTBEG7iTD6O2E3kDAHIQ0G47VKE.jpg

Pobierz
  • 2