Wpis z mikrobloga

@asdasdce2w: spoko fajnie, ale nie wiem czy sie zrozumielismy. To jest plik z resources, ktory chce gdzies umiejscowic aby moc go edytowac dowolnie bez koniecznosci wypuszczania nowej wersji apki, tylko zeby apka korzystala z tego jako zrodlo.
@ra_s: a nie da sie tego zrobic inaczej? Strasznie skomplikowane to sie wydaje i niewiele informacji na ten temat w necie. Nie bardzo rozumiem, czy czytanie danych z pliku xml online jest tak mało popularne?
@ra_s: skomplikowane jest to, że muszę znać tyle różnych bilbliotek. Nigdy wcześniej nie miałem do czynienia z programowaniem i tak jak sama java jest ok, nauka idzie spoko to jak zaczynam pracować nad własnym projektem szybko okazuje się, że do wszystkiego potrzebne są tysiace róznych bibliotek. Chaotyczne to na początku
@entaroadun: Nie potrzebujesz. Zamiast bibliotek możesz pisać własne rozwiązania. Np ja w projekcie nad którym pracuję nie mamy ani jednej biblioteki dodanej tylko (gcm, location, map) wszystko po to żeby aplikacja była super lekka.