Wpis z mikrobloga

Wielokrotnie jestem pytana o reakcje ludzi podczas moich eksploracji najbrzydszych zakątków miasta. Odpowiadam wtedy, że bardzo różne z odchyleniem w stronę pozytywnych. Często powracającym wątkiem jest kwestia strasznych warunków, w jakich zmuszone są żyć te osoby i braku zainteresowania oraz chęci współpracy ze strony administracji. Moje zainteresowanie i empatia sprawia, że mieszkańcy chętnie się zwierzają ze swoich problemów. Niekiedy, po przełamaniu lodów, pytam o możliwość wykonania zdjęcia na pamiątkę spotkania. Zwykle reakcje są umiarkowanie entuzjastyczne, ale akurat ta pani była bardzo skora do pozowania :) Próbowała męża też namówić, ale nie chciał :P

Zachęcam do obserwowania mojego tagu #miastomeneli.

#lodz #fotografia #mojezdjecie
punkgrrl - Wielokrotnie jestem pytana o reakcje ludzi podczas moich eksploracji najbr...

źródło: comment_ztuf9fJCBVFs2Few4fLhBw0ENt5pCwoR.jpg

Pobierz
  • 26
@punkgrrl:

u nas to nie juesej, ludzie nie dają się tak łatwo fotografować

Właśnie nad tym ubolewam, i takiego bloga w naszej rzeczywistości mi brakuje od czasu jak zacząłem śledzić HONY. A myślę, że potencjał z biegiem lat jest coraz większy, biorąc pod uwagę rosnące zróżnicowanie narodowe/etniczne w większych miastach Polski.

Zresztą kto by to oglądał/czytał ;)

Myślę, że wbrew pozorom byłoby dość dużo chętnych, szczególnie gdyby poznali taki format, który