Wpis z mikrobloga

Tak, wyklnijcie babę bo chciała pomalować jakiś stary kawałek drewna na biało, jesteście jebnięci XD

@PiersiowkaPelnaZiol: O jak ja lubię takie argumenty. Kobieta zarysuje nowiutki samochód –„ co się pieklisz, to tylko przedmiot.” Wyda oszczędności na czarną godzinę – „co się martwisz to tylko pieniądze.” xD.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Ignacy_Patzer: no nie wiem, i jedno i drugie to relikt przeszlosci i sa dzis głównie w mieszkaniach starych ludzi, które nie były remontowane ani odświeżane od 30 lat?

Równie dobrze możesz powiedzieć 'czego chcesz od malucha, cale Zycie ojciec mnie nim wozi i nie uważam by był lepszy lub gorszy niż 3 letnie volvo'

Raczej nikt nie chce mieszkać w mieszkaniu w stylizacji z lat 80 ani jezdzic 25 letnim autem,
@pablito666: Piękny mebel, normalnie marzy mi się taka stara toaletka ah (ʘʘ). Co do minimalizmu - nie znoszę go i najchętniej to bym wszystkie pokoje miała w stylu kolonialnym z meblami o naturalnych kolorach drewna.
@pablito666: faktem jest że teraz modne są takie meble w bieli i ogolne malowane kredowymi farbami, no ale #!$%@? nie wszystkie, można kupić sklejkowy mebel i na biało jebnąć. Piękna sztuka mebla Ci się ostała ;)
@Shyvana: Między maluchem i Volvo istnieją realne i mierzalne różnice wpływające na bezpieczeństwo, komfort jazdy i osiąganą prędkość. Między meblościanką i meblami z Ikei raczej nie.

Poza tym, dlaczego twierdzisz, że nie były odświeżane od 30 lat? Parkiet można wycyklinować, a drewniane meble i boazerię odnowić.

Szczerze powiedziawszy wolałbym mieszkać w mieszkaniu utrzymanym w estetyce lat 80. niż w takim, w którym miałbym wszystko wymieniać co 5 lat. W życiu jest
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Ignacy_Patzer: nie istnieja realne roznice między mebloscianka z lat 80 a nowocześnie umeblowanym domem?

Typie, nawet nie chce mi sie tego komentowac.

Jak chcesz mieszkac w mieszkaniu po babci i nic w nim nie wymienić to spoko, żyj jak chcesz w swoim betonie ale głupot nie wygaduj xD
@Shyvana: Jeśli istnieją realne różnice, które sprawiają, że np. biurko albo szafa wyprodukowane rok temu ma lepsze walory użytkowe niż to z lat 80/90/przedwojnia to je wymień, a nie pisz "nie chcę tego komentować". To kwestia estetyki, a nie pewnych parametrów technicznych, jak w wypadku samochodu.