Wpis z mikrobloga

#pokemon #pokemongo

Rhyperior to absolutnie najgorsza z ewolucji w całym świecie pokemon. I nie staram się tu skupiać na samym combat power owego pokemona.

Zacznijmy od pierwszej ewolucji - Rhyhorn.
Aparycja groźnego pokemona w którym drzemie spory bojowy potencjał, jednakże wzbudzał pewne zaufanie i z pewnością każdy szanujący się pokemaniak chciał go mieć w swojej kolekcji. Oczywiście głównie w celach przejściowych bo pierwsza ewolucja mimo bardzo udanego konceptu i niezłych właściwości bojowych przegrywała z drugą formą.

Rhydon natomiast, przez lata był totalnym badassem. Jeden z pierwszych narysowanych ever pokemonów, aparycja kamennego #!$%@? budzącego respekt nawet jeśli postawić go obok legendarnych pokemonów (a weźmy pod uwagę, że sam Rhydon był uważany za God Tier mimo braku łatki legendarnego).
Samym wyglądem sugerował, że mamy do czynienia z czymś ponadprzeciętnym, nieosiągalnym dla pierwszego lepszego Asha Kowalskiego.

A Rhyperior?
Wygląda #!$%@? jak teściowa Rhydona. Spasione nieproporcjonalne bydle które respekt może budzić conajwyżej u miejscowych poliwagów, pod warunkiem, że akurat w okolicy nie przebiega żaden rattata który wygląda niebo lepiej i #!$%@?łby to kamienne wynaturzenie samym bieganiem wokół niego.
#!$%@? z samym combat power, wygląda jak gówno i hańbi piękną ewolucyjną linię Rhyhorna.

Wróciłem do uniwersum pokemonów po dłuższym czasie nieobecności i krew zalewa jak mogli wypuścić tak #!$%@? sequel tego ultra zajebistego pokemona.
Pobierz sprytny-wegorz - #pokemon #pokemongo

Rhyperior to absolutnie najgorsza z ewolucji ...
źródło: comment_fAL0bMyhWfbCpnCybpSI4jHKEQfwkC9S.jpg
  • 21
@sprytny-wegorz: To w sumie ciekawe zjawisko tak teraz czytać o jakichś dziwnych ewolucjach z IV gen, zupełnie jak przed premierą Diamond & Pearl w 2007. Jednak od kiedy zagrałem w Diamond to Rhyperior jest moim podstawowym kamieniem w party w każdej kolejnej generacji. :D
Ale już fanbase zdążył się pogodzić z IV genem, nawet z V i z IV. xD
A zaraz będziemy się dziwić co to do cholery za dziwactwa
@ReY1990: Panie, jak zobaczyłem co niektóre pokemony z późniejszych genów to się za głowę chwyciłem. Weźmy za przykład takiego Buzzwole - przecież to wygląda jak jakiś nemezis z Avengersów xd
Może do poprzednich czuje po prostu sentyment ale wydaje mi się, że te nowsze generacje to już takie zapychacze na siłę.
Ważne, że biznes pokemonowy się kręci, jest popyt to i podaż.
@pierogu: Która gra dokładnie? Grałem trochę na 3ds-ie w Pokemon Moon jakoś na początku lata, ale zostawiłem konsole na hamaku przed domem i zapomniałem o niej a w nocy przyszedł deszcz i pożegnałem moją ledwo nabytą konsole XDD Plus był taki, że w sumie dostałem ją za psi uj w rozliczeniu więc nie bolało tak mocno.