Wpis z mikrobloga

@fosforankodeiny: profesje to np. mining/herbalism/alchemy i kiedyś było tak, że żeby wykopać daną skałkę/zerwać kwiatka trzeba było mieć odpowiedni poziom tego skilla, nie wiem jak teraz, ale w legionie już takiego ograniczenia nie było i można było lecieć zbierać kwiatki z herbem na 1 lvl też na najnowszych lokacjach. A level postaci to po prostu Twój poziom :D, od razu się najpierw wbija maxa, a potem endgame. Ogólnie możesz mieć 2
@fosforankodeiny: Ciężko powiedzieć, bo praktycznie to już od Twoich potrzeb zależy, większosć ludzi leveluje alty i ma wszystkie profesje porozkładane tak jak im wygodniej, ja jak grałem gdy był legion to miałem herb/mining na moim druidzie i tylko kręciłem golda, bo to dwie najłatwiejsze profesje do zarobku i najprostsze do ogarnięcia. Pamiętam, że na początku dodatku legion można było się dorobić milionów na zbieraniu kwiatków i miało się golda na parę+
@fosforankodeiny: Nie opłaca się, bierzesz herbalism i mining i przy okazji levelowania na minimapie będą ci się pojawiać skałki i kwiatki do zbierania. Przy zbieraniu samo się będzie levelować, kasa z tego prawie zerowa. Od 15 lvlu masz dungeon findera, więc najlepiej przygotuj / naucz się spec pod heala bo przed instancje najszybciej sie leveluje.