Wpis z mikrobloga

Takie mamy opony w firmowym Ducato , bez bieżnika , wgryzy na pół centa, porozcinane i rozwarstwione oraz pół slicki od zbieżności której nie ma .
Gdy kierownik zadzwonił do szefa w sprawie tych opon to powiedział że mamy przełożyć przód na tył albo wymieni je dopiero w Polsce bo tu za drogi a do Polski mamy


Także za niedługo może będzie jednego wykopka mniej ! Pozdrawiam
#motoryzacja #pracbaza
Kingside - Takie mamy opony w firmowym Ducato , bez bieżnika , wgryzy na pół centa, p...

źródło: comment_Nm7iSvpYUNdeFaZgpMiXDnlYbDo0bGI5.jpg

Pobierz
  • 52
@Kingside: ja kiedyś Ducato do Fryburga z PL leciałem tam i z powrotem (w sumie 2400 km) na letnich starych kapciach, w PL było jakoś ok. 0, dzień później w Niemczech przywaliło w nocy ~ -20*C, a szefowi po prostu było szkoda na opony XD Głupota na maksa, że pojechałem mimo to, a warunki były takie, że po drodze zestawy na autobanie lądowały w rowach, a te którym się udało zjechały
@Kingside: w Niemczech można kupić używane opony w dobrym stanie gdy nie stać na nowe , auto zostanie zatrzymane w razie kontroli i mandacik spory
http://mercedes.auto.com.pl/forum/viewtopic.php?t=139765
Mojemy kierowcy sie upiekło. akurt zjezdzał do kraju z Niemiec to był 20 październik (Przypomne że obowiązkowow od 15/16 październik obowiązuja opony zimowe). Złapała go kontrola sprawdzili opony i nie dość że łyse to jeszcze letnie. Zabrali prawojazdy i dowód