Wpis z mikrobloga

Mireczki, może ten post uratuje któremuś z was święta ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Jeśli szukacie prezentu dla swojej różowej/mamy/przyjaciółki, pod żadnym pozorem nie kupujcie makijażowego kalendarza adwentowego z #sephora (pic related). Widziałem, że chyba zdjęli go już z internetu, ale w niektórych salonach może jeszcze być.

Ogólnie, dla tych co nie wiedzą - sens takich kalendarzy polega na tym, że firmy dają próbówki DROŻSZYCH kosmetyków w małych porcjach, tak aby codziennie przetestować sobie jakiś nowy kosmetyk. Zazwyczaj kupując kalendarz za 200-300 złotych dostajemy kosmetyki warte sporo więcej. Fajna zabawa i dobry prezent, bo można oszczędzić, przy okazji testując wiele nowych produktów.

Ale nie tym razem.

Co do swojego wspaniałego kalendarza dała Sephora? No, dali kilka kosmetyków. Ale oprócz tego:

- 2 gumki do włosów (wartości kilku centów z alieexpres) - w tym uwaga - JEDNA W OKIENKU WIGILIJNYM. Czyli różowa budzi się rano w wigilie, liczy na jakiś specjalny prezent tego dnia a dostaje gumkę do włosów ( ͡° ͜ʖ ͡°)
- 4 POGNIECIONE NAKLEJKI XDD
- samoprzylepne karteczki (chyba mój faworyt)
- lusterko wielkości pięciozłotówki
- kulki do kąpieli o wartości ok. 2zł

Czyli rzeczy, które większość firm rozdaje nawet za darmo. Wszystko w pięknym opakowaniu za 130 cebulionów ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Świetny prezent, jeżeli tylko chcemy komuś zapewnić sporą dawkę rozczarowania przed świetami ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#rozowepaski #kosmetyki #makijaz #swieta #prezent #afera #cebula
caesarr - Mireczki, może ten post uratuje któremuś z was święta ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Jeśli ...

źródło: comment_ToUZHM2IozCbzWw7yIvcYJtMT6nqJzq3.jpg

Pobierz
  • 4
@fspolczynnik: może tak jest, ale wyobrażam sobie Mirka który szukając na gwałt prezentu bierze to bez sprawdzania.

Chodzi bardziej o podejście firmy, która do najtańszych nie należy i po jej produktach możnaby oczekiwać więcej. Nie pisałbym posta, gdyby chodziło o kalendarz z biedronki za trzy dychy.
@caesarr kalendarz w sephory to jest dramat xD jak zobaczyłam w tamtym roku zawartość gdzieś na stronie to myślałam że skisne. :D dużo lepiej wypadają kalendarze z nyx, makeup Revolution czy dowolny kalendarz z biedry z samymi czekoladkami bo sephora to jakiś żart xD