Wpis z mikrobloga

@x-kom: Jak długo x-kom realizuje zamówienia? Otóż zamówiłem u was telefon. Zamówienia dokonałem w niedziele. Maila gdzie mam dokonać płatności dostałem w poniedziałek o 6 rano. Płatność wykonałem godzinę później. Zaksięgowaliście płatność jeszcze w poniedziałek (infolinia za każdym razem dziękuje mi za dokonanie płatności).
Dziś jest środa. Dzwoniłem dwukrotnie jaki jest status wysyłki i za każdym razem mam odpowiedź że telefon wyjeżdża z innego salonu bo w warszawie nie ma...
Przez 3 dni(jutro już będzie 4 ) nie dostałem od was nawet potwierdzenia głupim sms czy nawet mailem że przesyłka jest już w drodze(o ile jest w drodze).
Na stornie macie napisane " Przesyłki docierają do Paczkomatu InPost zwykle w ciągu jednego dnia roboczego od momentu nadania paczki." Czy "zwykle" przesyłki zamiast 24h jadą do klienta ponad 3 dni...??Czy wy w ogóle nadajecie te paczki?
Wychodzi na to że lepiej jednak pójść do MM i tam jedynie gdzie strace czas to na czekanie w kolejce do kasy.
  • 6
@doenutt_: tak czy inaczej 4 dni na jedną zakichaną paczkę to już przesada. Mogli by dać info czy że przepraszamy ale towar będzie dopiero na początku grudnia albo co....
@smerda: zobacz sobie ten topic: http://www.wykop.pl/wpis/36858297/ze-wzgledu-na-nabyta-nienawisc-do-marki-black-red-/

Tak z nimi pojechałem że oddali mi polowe siana, cały transport i jeszcze dali bony, ale musiałem im pocisnąć w social media mocno. Teraz chyba znam tam wszystkich głównych dyrektorów :) a na Profilach mnie dowiedzali jeszcze po dwóch miesiącach wszyscy od ml. Specjalistów do spraw contentu po wiceprezesa czy tam dyrektora generalnego :). Poziom obsługi leży na mordzie aktualnie a jak przejdą legislację w
@logistyczne_info: Jak znam życie to zamówienie wisi bo jakiś id... go nie zamknął w systemie.Potem zacznie się zwalanie na to że był problem z dostępnością albo błąd systemu który nie przypisał produktu do zamówienia.
Jak do jutra nie będę miał od nich odpowiedzi to trzeba będzie anulować zakup i poszukać w innych sklepach.
Tak czy inaczej opinie na ceneo wystawie.