Wpis z mikrobloga

Bycie niskim facetem to oznacza być na samym końcu łańcucha pokarmowego pokrakow. Nawet czytając tony książek,, będąc wykształconym mieć jakieś hobby które niby kobiety cenią nawet to nie pomoże i mają cię w dupie i za zero xD Gruba baba i chłop są bardziej poządani na rynku matrymonialnym niż manlet. Dorosła kobieta nawet na ciebie nie napluje. Czasami jakieś studentki albo uczennica te brzydsze jak masz gadanie ale nawet będąc pisarzem, wchodzac na góry, ścigając się w wyścigach, cokolwiek byś nie robił dla kobiety będziesz śmieciem i politowaniem. Dno łańcuchu pokarmowego. #przegryw #manlet #depresja
  • 15
  • Odpowiedz
@Xtal: @Polkopsky: karzeł 170 tutaj a na powodzenie raczej nie narzeka, nawet ma raczej bliższe kontakty z polkami dużo wyższymi od siebie. Wzrost to nie wszystko, te chore #!$%@? naprawdę zwracaja uwagę na charakter XD
  • Odpowiedz
@hehexdlollmao: to nie bełkoczcie na wzrost, sam chadem nie jestem z mordy a i budowa ciała przypomina bardziej gruszkę niż faceta. Gwarantuje Ci, ze w rozkładzie Gaussa znajduje się zdecydowani bardziej po lewej
  • Odpowiedz
@asster: mam charakter, pazur, temperament, miałem dziewczyny i ruchanie i co z tego, teraz jest kult wysokich mężczyzn nigdy tego bakcyla nie wyplenimy i tak jesteśmy niższym sportem
  • Odpowiedz