Wpis z mikrobloga

via Android
  • 2
@vanhalen uzywam audacity narazie. Gitara podlaczona do line in z przejsciowka za 5 zlotych plus ten sterownik ASIO. Jaki daw polecasz
  • Odpowiedz
To generalnie polecam zakupić jakiś interface audio. Wyeliminujesz te trzaski i szmery a i DAW dostaniesz jakieś na płytce w zestawie. Dają wtedy jakiś ograniczony Cubase albo Protools
  • Odpowiedz
@vanhalen: Ja polecam Presonusy - dostaje się wraz z nim Studio One w wersji Artist, która jest już całkiem sensowna. Te śmieszne wersje Pro Toolsów, Cubase'ów i innych Abletonów dołączanych do interfejsów do niczego się nie nadają, ograniczenie np. do 8-śmiu ścieżek audio. Nawet nie starczyłoby na perkusje :D Jak miksowałem mój zespół to perka miała 10 ścieżek.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@Zynk: reaper.fm - bezkonkurencyjny w kategorii cena/jakość. Jak się uprzesz to możesz korzystać z okresu próbnego w nieskończoność.
  • Odpowiedz
@MrAndy: 16 to też bardzo mało, do tego dochodzi sporo innych ograniczeń. Jeśli ktoś myśli choć trochę poważnie o muzie to po prostu weźmie inny DAW lub wersję. Te wersje to bardziej demo, więc lepiej wziąć Presonusa, a jak ma się mało kasy dokupić coś w stylu Mixcrafta, Reapera lub innego niedrogiego programu.
  • Odpowiedz
@MrAndy: no napisałem, że Daw lub wersję (w domyśle inną wersję tych ograniczonych wersji). Te dwa ostatnie odpisałem, bo są tanie - Mixcraft za 70zł na Steamie, Elements to jednak około 350zł
  • Odpowiedz