Wpis z mikrobloga

Mirki, mireczki i porzeczki. Z okazji zbliżających się świat mam dla was islandzkiego tradycyjnego klasyka. Świąteczne Śledzie, wystąpienia one tutaj na słodko marynowane z octem i sokami z czarnej i czerwonej porzeczki. Ja osobiście je uwielbiam i mam dla was jeden taki skromny słoiczek! Moim zdaniem niebo w gębie i fajne doswiadczenie kulinarne, występują one tylko przez okres świąteczny wiec polecam bardzo. Wylosuje jedna osobę gdzies w okolicy 3 grudnia i postaram się wysłać jak najszybciej. Może da radę na wasz wigilijny stół a jak nie to będzie idealnie komponował się z zmartwychwstałą Marylą Rodowicz na sylwestra. #rozdajo #gotujzwykopem #jedzenie #ryby
Pobierz danek01 - Mirki, mireczki i porzeczki. Z okazji zbliżających się świat mam dla was is...
źródło: comment_EihktT4KKFAifK3Ip4JgFye9QuUQ3AET.jpg
  • 13
Jest jeszcze jedna pyszna rzecz tam, mianowicie suszona ryba w kawałkach. Nie mogę jej dostać w Polsce, z suszonej ryby są tu tylko jakieś kąski dla psów itp.


@DulGukat: No to bierzesz dla psa, a tak naprawdę wpierdzielasz sam, bo oni i tak tego nie sprawdzają ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@danek01: a czy zamierzasz to wysłać? I wiesz ze żaden z operatorów nie zezwala na wysyłkę żarcia bez odpowiedniego wpisu w umowie. Co jak Twoje śledzie pękną i zaleją inne paczki?