Wpis z mikrobloga

@stillhet @szwe witamy nowych w F1. ;)
@ppiasq jakiego wyniku? Przecież tu nikt nie walczył o miejsce. Wszystko idzie w kierunku sezonu 2019. Optymalne ustawienia bolidu pod RK. Tabela pokazuje tylko, że umiejętności i odpowiedni dobór parametrów dają wymierne korzyści.
@ppiasq: zabawniejsze jest ogólnie porównywanie wyników z treningu. Co innego trening, gdzie testują różne ustawienia, a co innego same zawody. Na stronie f1 jest info, że Williams testował różne ustawienia aerodynamiki przy pełnym obciążeniu paliwem, więc ja tu porównywać czasy z kimś, kto testował przy minimalnym obciążeniu?
@WarmWeather: Przecież wyniki speed trap znaczą zero, nic, czy to w wyścigu, czy w kwalifikacjach. To jest tylko pomiar prędkości w jednym punkcie, można spóźnić dohamowanie, spieprzyć następny zakręt, ale przynajmniej będzie się pierwszym na liście xd
@Psychopathy_Red ciężko skumać przekaz, że chodzi mi o tych Januszy co #!$%@? o tym, że Robert nie da rady jeździć bolidem, bo obciążenie, bo prędkości, czasy reakcji etc. (#!$%@?, że przez ostatnie lata jeździł z sukcesami w rajdach)? A tu #!$%@? już 50 ekspertów o wszystkiego mi się zebrało ( ͡º ͜ʖ͡º)
@WarmWeather: No sugerujesz, że pierwsze miejsce na pomiarze prędkości ma jakieś znaczenie i

Tabela pokazuje tylko, że umiejętności i odpowiedni dobór parametrów dają wymierne korzyści.

Ja twierdzę, że tabela nie pokazuje nic z czego można by wyciągać jakiekolwiek wnioski. Czy to na temat Kubicy, czy Williamsa w 2019