Wpis z mikrobloga

#kierownik #czarneowce

https://www.facebook.com/kierownikTV/photos/a.258605400863239/2093425784047849/?type=3&theater

[KIERO] aktualizacja w sprawie statusu CZO w poście poniżej wraz z podziękowaniami za pomoc w akcji z kradzieżą samochodu /stay tuned! \m/

Dzień dobry. Przepraszam za chwilowy brak kontaktu, ale spotkałem się czołowo z wahadłowcem międzyplanetarnym o nazwie "Polska". Tak więc poniżej mały update:
|
#1-samochód się nie odnalazł. Mam nadzieje ze odnajdzie się TIR z którym spotka się czołowo złodziej. W tym miejscu ogromne podziękowania za wsparcie i share'y. Dobrze czuć, że jednak widownia odróżnia rozrywkę którą produkuję od życia prywatnego. Było AC i leasing więc kasa do odzyskania na szczęście (chyba nie myślicie ze z pracy na YT można kupić cokolwiek za gotówkę i bez kredytu). Więcej o perypetiach z tym związanych opowiem w Owcach świątecznych. Przy okazji serdeczny #!$%@? w dupsko zjebom których ta sytuacja rozbawiła (piszę to tylko z uwagi na swojego synka, bo najmocniej przeżył to Tymek - policja w domu, #!$%@? brama przed chatą i bieganie na komisariat i kilka ulubionych zabawek pozostawionych w bagażniku dzień wcześniej)
|
#2-montaż Czarne Owce - mimo nagranej masy surówki opóźni się z przyczyn wiadomych, ale przynajmniej podkreślam ze mamy materiału na 4 dłuuuugie epizody i na bank nagramy special na święta (właśnie zdzwaniałem się z Gregorym i mamy ustalone wszystko, będzie to mocno prowokacyjny epizod w starym stylu)
|
#3-YT przysłał nam silver button za CzO (tutaj lekki szok, ale mamy to pastikowe góffno i unpacking na wizji będzie!)
|
#4-zachęcam do śledzenia Piątek - serial oryginalny w który wraz z Dakann wkładamy ostatnio dużo serca i cieszy nas pozytywny odbiór (przedpremierowe odcinki można oglądać na CDA, dzięki czemu zwraca nam się część kasy włożona w projekt)
|
#5-kupię Opla
|
#6-szukam osoby z doświadczeniem w tłumaczeniach komediowych skeczy na angielski do wykonania napisów do kilku naszych produkcji. Płacimy normalne stawki rynkowe. Jeśli znasz kogoś z takim skillem - podrzuć mu temat lub jeśli sam się tym zajmujesz - skrobnij na adres praca@videobrothers.tv
|
#7-polecam zainteresować się tematem "ACTA 13" na http://tworcyinternetowi.pl - moja firma ostatnio wkłada sporo wysiłku w temat (film na stronie to m.in. nasze dzieło)
|
|
|
Dziękuję za uwagę i udanego weekendu! Gdyby ktoś chciał coś niech pisze w komentach - w wolnej chwili poodpisuje