Wpis z mikrobloga

@RETROWIRUS: Kolego, gópie pytanie mam - nie wiesz może jak się pozbyć WuMgr, o którym zrobiłeś znalezisko? Zainstalowałem, a teraz chcę wrócić na chwilę do stanu "normalnego", ale nie widzi go żadem manager aplikacji ani nic. Jak to #!$%@?ć? (cinki jestem w te klocki)
  • 6
@robson7: Przecież tego się nie instaluje. Apkę odpalasz jeśli ci jest potrzebna a jeśli nie chcesz jej już używać to zwyczajnie nie używasz i wywalasz do kosza. Ona tylko pobiera aktualizacje z neta tak jakbyś robił to ręcznie, nie zastępuje wbudowanego w system aktualizatora. Wywalisz do kosza to co pobrałeś czyli WuMgrv0.8.zip i już. ¯\(ツ)_/¯
Ryli! Dzięki :)
Byłem przekonany, że zainstalowała się, bo wydawało mi się, że pytała mnie o folder instalacji, ale to był tak naprawdę tylko folder docelowy do pobierania aktualizacji :|
Uffff... mówiłem, że jestem cienki.
@RETROWIRUS: Hmmm... nie wiem czy mogę Ci jeszcze truć dupę o tym samym, ale
zauważyłem, dziś dopiero, że od czasu użycia programu zniknęła mi zakładka "windows update" w ustawieniach. Nie ma jej tam po prostu (nawet jeśli jest jakikolwiek inny tego powód). Nie za bardzo wiem co czynić, aby ją przywrócić. Wiesz coś może w temacie?
"Nie można zidetyfikować problemu w ramach rozwiązywania problemów" :\
...a uruchomiłem jako administrator
Cóż, będę się z tym bujał. Jakoś.