Wpis z mikrobloga

#rak #rakcontent #csi #ny #seriale Nie wiem co powiedzieć co się teraz dowiedziałem to zryło mi łeb i uroniłem kika łez takich srogich. Nie wiem ,który to odcinek ale był ktoś taki jak anioł stróż w ny i rozdawał ludziom pieniądze. Ten co jest na obrazku opatentował swoja poduszkę i został multimilionerem. Głowna detektyw odkryła iż aniołem stróżem jest on. Jego pieniądze może zrobić z nimi co chce a jego chce było oddanie potrzebującym. Wybrał 10 osób ,które przewinęły się przez jego stół jako tragicznie zmarli w skutek strzelanin czy morderstw. Uratował ich bo każda z tych osób miała niesamowite problemy i potrzebowali gotówki. Byłem z gościa dumny na na koniec dowiedziałem się ze ma raka i umiera kur*a poryczałem się jak wcześniej kręciły się łzy to się poryczałem. Bozę gdyby każdy z bogatych ludzi umiał się dzielić z potrzebującymi jaki świat były piękny. Wyobrażacie sobie jakby każdy z takim multimilionerów/miliarderów pomógł chociażby 1000 osób? tak ze spłacił by ich wszelkie długi zapewnił szanse na godne życie itd wiem wiem ze to utopia ale czy nie pięknie jest pomarzyć i spojrzeć ,ze są ludzi którzy chociaż w filmie potrafią się podzielić lub nawet oddać wszystko. Bycie bogatym to doskonałe narzędzie do dawania nadzieji potrzebujacym szkoda ze tak trudno im z niego korzystać :| trochę taki #gownowpis ale musiałem to napisać bo taka moja natura #przemyslenia #bogactwo
a-lexis - #rak #rakcontent #csi #ny #seriale Nie wiem co powiedzieć co się teraz dowi...

źródło: comment_788edFIQCc09r9pOSyPFkWv7dTKEy3DY.jpg

Pobierz
  • 3
@a-lexis: Ogólnie ludzka natura jest taka, że każdy chce zagarnąć jak najwięcej dla siebie. Pomyśl sobie ile ty masz środków na koncie? Jeżeli masz tyle, że wystarcza ci na życie i jeszcze coś zaoszczędzisz, to dlaczego nie podzielisz się zaoszczędzonymi pieniędzmi z potrzebującymi?
@Yagami_Raito78: ja mówię o tych bogatych co maja bardzo duzo pieniędzy i jakby trochę dali to nic by nikomu nie zaszkodziło oni dalej by byli bogaci a ja co im dam jak ja sam gówno mam miesięcznie 50-100zł max ! jeszcze do szkoły chodze to wiesz :)
No tak, ale załóżmy, że masz zaoszczędzone te 10 000 na koncie. Co zrobisz w tym momencie? Podzielisz się tymi pieniędzmi z ubogimi czy wydasz tę kasę na przyjemności typu gry, samochód itd.? I moim zdaniem nie warto patrzeć na to jacy są inni. Jeżeli chcesz, żeby świat był lepszy to sam zacznij działać :)