Wpis z mikrobloga

@ruok: wydaje mi się, że jest naturalny, taki chłopak z sąsiedztwa. No i muzycznie też spoko. Koncert profeska, kawałki z płyt są grane w całkiem innych wersjach - to też wartość dodana.

Ale ja to się ogólnie nie znam na takiej muzie, byłem tam osobą towarzyszącą ;-)
  • Odpowiedz
@ksaler: Byłem wczoraj na tym koncercie. I #!$%@?ąc od dobrej realizacji koncertu, to był występ smutnego człowieka. Przykro było mi patrzeć na niego, bo zdawał się poważnie cierpieć z powodu niedawnego rozstania. Większość kawałków to właściwie był jego... skowyt.

Muzycznie nowa płyta wypadła świetnie, aranżacje starych kawałków były natomiast tragiczne. Dosłownie tragiczne. Oczywiście to moja opinia.

Dawida stać na więcej niż granie dla stadionu pijanych studentek.
  • Odpowiedz
@Tooth: cóż nie znam jego życia prywatnego, nie identyfikuje się z nim na tym poziomie więc ciężko mi coś napisać :-) nowe aranze wg mnie spoko, dobre pod koncerty
  • Odpowiedz
@ruok: nie każdemu mu się to samo podobać. Dla mnie jest bardzo naturalnym i spoko człowiekiem, teksty piosenek też są spoko, ale trzeba pamiętać że to wciąż muzyka pop :) Ciekawe jakiej muzyki Ty sluchasz ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@KromkaMistrz: no tak średnio bym powiedział. Koleś jest po prostu świetnym aktorem i potrafi nawiązać dobry kontakt z publiką, ale w jego stylu nie ma zbyt wiele z naturalności. Na dodatek, nowy album nie jest IMHO nawet w top5 polskich płyt w tym roku. No i fajnie, że gość wyprzedaje duże hale w Polsce, ale mi wygląda to na casus Taconafide dla trochę innej publiki. Żeby nie było, sam lubię go
  • Odpowiedz