Wpis z mikrobloga

Dobra, może od początku. Ostatnio z różowym mamy strasznie zły okres, mieliśmy się spotkać w tym tygodniu z 4 razy, ale za każdym razem coś. Wczoraj lekka spina poszła, bo była na koncercie i trochę ją pośpieszałem, żeby wychodziła szybciej, bo czekała z koleżanką aż odbierze ją mama, ale oczywiście nie mogła tego napisać bo byłoby za łatwo. Dzisiaj po raz kolejny napisała, że męczy ją ten związek i kończy to; strasznie słabo raz że pisać takie coś przez internet a jak się #!$%@?łem i pojechałem do niej, żeby wyszła i powiedziała mi to w oczy żebym uznał, że to naprawdę koniec a nie tylko jest zdenerwowana to popłakała się i już nie odbierała telefonu. Zablokowała mnie wszędzie gdzię się da, rozmawiałem z jej mamą bo mamy dobry kontakt i powiedziała, żebym przeczekał po prostu a ona z nią porozmawia. Jest mi smutno nie powiem, bo wróciłem dla tej dziewczyny z zza granicy gdzie standard życia miałem lepszy dwa razy niż tutaj i bardzo mi na niej zależy, co powinienem robić?
#rozowepaski #zwiazki
  • 8
  • Odpowiedz
@Tyrese: nie rozumiem czemu faceci lgną do #!$%@? lasek...Jakoś kobiety potrafia wyczuć skrzywioną osobę na kilometr no ale cóż, jeśli chcesz sobie psuć nerwy i życie to się poświęć i zostań :D
  • Odpowiedz