Wpis z mikrobloga

Przypadkowo kupiłem 2650 kredytów na Badoo, problem w tym że na koncie PayPal miałem 13zł, a taka kwota kredytów kosztuje bodajże 30$. Po tej operacji kwotę na PP oczywiście wyzerowało. Mam się cieszyć, czy będą z tego jakieś konsekwencje?
#badoo
  • 6
  • Odpowiedz
aha dobra zalogowałem się do banku i zobaczyłem, że #!$%@?ło mi 150zł XDDDD Mogę się od nich upominać o zwrot tych pieniędzy? Nigdzie nie było jasno napisane, że po kliknięciu pobierze mi z PP pieniądze. Tym bardziej się tego nie spodziewałem, bo nie zezwoliłem na automatyczny pobór środków....
  • Odpowiedz
@Pawlak_III próbuj do nich napisać, mnie się udało, a w podobny sposób straciłem (pierwsze jakieś tanie kredyty i płatność paypalem a później brak potwierdzenia zakupu po kliknięciu na pakiet kredytów).
  • Odpowiedz
@Pawlak_III: Wejdz w sklep play i tam w transakcje i tam powinna byc opcja zwrotu, najlepiej przez strone internetowa, bo na tel nie wyswietla czasem. Jak nigdy nie robiles, to cokolwiek wpiszesz powinni zwrocic, choc nie wiem czy badoo nie da bana. Jak to byłaby platnosc karta to na pewno zadziala, jak przez paypal to nie jestem pewien.
  • Odpowiedz