Wpis z mikrobloga

nsfw

Zawiera treści NSFW

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@daeun Z całym szacunkiem ale jakoś nigdy nie zauważyłem żeby któryś się wstydził przyznać że jeździ któraś z bmwic ;__; Wręcz przeciwnie.. dla nich to już osiągnięcie szczytu swoich marzen motoryzacyjnych. Na światłach przeważnie mierzą swoim tajemniczym wzrokiem pożądania każda karyne w okolicy myśląc że taka karyna ma mokro na widok starego BMW . I to jeszcze pół biedy jak to BMW jakoś wygląda ale jak ma rynnę zamiast rury wydechowej i
  • Odpowiedz
One też są fajne, jak najbardziej. Tylko miejcie świadomość, że takie auta ma tylko jakiś tam procent mężczyzn na ziemi


@daeun: To co tam robi E30 M3 XD
  • Odpowiedz
via Android
  • 1
e @MafieSpiskiLoze piszesz o dresach, które psują wizerunek marki, tylko pamiętaj że na kazdego dresa przypada 20stu normalnych użytkowników bmw, którzy jezdza normalnie. Nie wygladają jak łepki z poprawczaka, nie mają lysych głów, prowadza normalne życie, mają rodziny itd. sebiksy to margines i my normalni uzytkownicy bmw wstydzimy sie za nich i piętnujemy ich dzikie zachowania na drodze, jak chociażby te ostatnie z dryftami na boisku ))¯_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
@daeun Ja rozumiem że was normalnych to boli. Ale jednak mi się wydaje że ta patologia czyli dresy to jednak was normalnych miłośników tej marki przeważają. ##!$%@? jak jadę i widzę stare BMW to wiem czego się spodziewać. Albo nie użyje kierunkowskazu albo nie zatrzyma się na pasach albo katuje biedny silnik tak że aż uszy odpadają i wgl to tak nie za fajnie. ;___; Ale takich jak Ty się szanuje. Mnie
  • Odpowiedz