Wpis z mikrobloga

#epapierosy #kiciochpyta Cześć, kupiłem jakiś czas temu e-peta (smok xpriv) i mam kilka pytań, które miałem problem wygooglować
1. Jak często zmieniać grzałkę i czy ma znaczenie/czy każda grzałka będzie pasować do mojego, ewentualnie jakie grzałki byście polecali, bo widziałem, że są różne typy grzałek. Palę na mocy około 60W
2. Widziałem, że można kupić osobno sam atomizer. Zastanawiam się w jakim celu? powinno się go wymieniać raz na jakiś czas czy tylko w przypadku jeśli z aktualnym się coś stanie?
3. Ceny liquidów. W lokalnym sklepie za liquid 10ml zapłaciłem 20zł podczas gdy w tej cenie w internecie widziałem 30-60ml jakieś innej marki. Czy marka liquidów ma aż tak duże znaczenie, a może to tak sklep zdziera? (czy przebitka ceny jest serio aż tak duża?). Jakie sprawdzone marki byście polecali?

Dzięki!
  • 6
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Devest: 1. Grzałkę wymieniasz jak czujesz spaleniznę i grzałki musisz do swojego atomizera dopasowywać
2. Atomizery różnie oddają smak i rozmiar chmury dlatego ludzie zmieniają
3. 20zl za 10ml to dużo, poczytaj o robieniu liquidow samemu bo taniej wychodzi
@Devest: 1. Zależy, po prosty poczujesz że grzałkę trzeba już zmienić. Możesz spróbować grzałki meshowe. Fajnie oddają smak.
2. Każdy różni się od siebie, Różnią się grzałkami, niektóre są na własne grzałki, inne z kolei na gotowe. W każdym będą różne odczucia smakowe.
3. Przepłaciłeś. Zainteresuj się premixami, tylko unikaj tych najtańszych jak hipizz, virtus czy też inne vapenation.
@Devest: 1. Jak zacznie źle smakować
2. Jak ktoś ma inne zasilanie i nie potrzebuje kolejnego moda to kupuje sam atomizer, normalnie atomizer wymieniasz tylko jak ci się zepsuje (albo znudzi xd)
3. 20zł za 10ml to całkiem sporo, zobacz sobie na edymie liquidy i premixy (skoncentrowany liquid 0mg do którego dolewa się tak zwanego shota czyli 10ml bazy bezsmakowej z nikotyną) standardowo za liquid gotowy 10ml płace 7-12 zł, a