Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@lorak_1: używam. Zarówno na mi4 jak i na mi mix 2s działa bez problemów. Po aktualizacjach tylko, w pierwszych godzinach nieco dłużej łapało sygnał. Później się normowało.
@souriss, @bikx: dzieki za informacje, sam mam galaxy s4 i tam jest porazka jesli chodzi o yanosika zlapanie sygnalu trwa wiecznosc, a wlasnie dostalem na zastepstwo redmi 4a i bylem ciekaw jak to wyglada
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@lorak_1: mogę Ci podpowiedzieć, aby nie mieć praktycznie w ogóle problemów z łapaniem sygnału, miej GPSa cały czas odpalonego. Na mi4 przez pewien okres czasu włączałam tylko wtedy, kiedy potrzebowałam, bo myślałam że baterię będzie jadło... A tu nie dość, że baterii nie jadło, to jeszcze GPS w ogóle nie chciał załapać, albo łapał po naprawdę długiej chwili, czym mnie niesamowicie wyprowadzał z równowagi. Odkąd jest włączony cały czas, nie mam
@prawdziwek cos w tym jest bo przy szybie znajduje syngal tylko np yanosik nie pokazuje prędkości wskakuje 0 i za pare sekund mam ok 80km/h i mapa gwałtownie przesuwa sie do przodu; co do fotela czy recznego to nie ma opcji zeby cokolwiek zlapal sygnalu; kiedys mialem chinczyka bluboo picasso, ktory mozna bylo mieć pod fotelem w aucie a i tak dzialal prawidlowo