Wpis z mikrobloga

Gdy gra Bethesdy jest tak kiepska, że nawet nie musisz wyjaśniać tego frajerom (czyt. konsumentom Bethesdy).
#fallout #fallout76 #bethesdasucks #revolverocelot

Ale serio, przy poprzednich grach Bethesdy musiałem tłumaczyć jak debilom dlaczego ich gry ssą (przez co byłem też masowo czarnolistowany), ale tym razem jakimś cudem te same wady są dostrzegane w F76. WTF? Najprawdopodobniej za ten stan rzeczy w dużej mierze odpowiadają media, które tym razem zauważyły wady i je opisały.
Pobierz
źródło: comment_kBl55mwFQFz5hLoWLRtHUugaHraqg0sw.jpg
  • 9
gdyby tylko nie nazwali jej Falloutem.


@moooka: Gdyby nie nazwali jej Falloutem miałbym wywalone. Zauważ, że ich gniotów w postaci Skyrima czy innego TES-a nie omawiam, bo mi latają koło nosa. Ale za to co zrobili z Falloutem będą na zawsze potępieni przeze mnie, a mój tag #bethesdasucks będzie istniał dłużej niż moje konto (lewacka moderacja prędzej czy później da mi perma, ostatnio dostałem bana za negowanie zdania "black lives matter"
Bo jesteś słabym mówcą. Nie umiesz przekazywać ludziom swoich poglądów i dlatego nikt cie nie słucha.


@Need: "Mówcą" być może, ale moje zdolności erystyczne są całkiem niezłe. Problem polega na tym, że większość wykopków to debile i nie potrafią sami wyciągać logicznych wniosków. Jednym z takich przykładów jest moja polemika z archonikiem dotycząca jego recenzji Fallouta 4: https://www.wykop.pl/link/2864191/comment/32413415/#comment-32413415
Wyłożone jak chłop krowie, podparte solidnymi argumentami, na które archonik nie odpowiedział (bo
Ale o co chodzi przecież i Skyrimiek i to F4 są lepszymi grami niż ten 76.


@Zuben: Wszystkie te gry to gówna, tylko niektóre bardziej śmierdzące. Zarówno F4 jak i Skyrim stały na podobnym poziomie, były jedynie mniej zabugowane no i modderzy bardzo szybko wprowadzali poprawki. W przypadku MP już nie jest tak prosto.

Jeśli odnosisz się natomiast do mojej niechęci wobec archonika to wyjaśniłem to w poście do ktróego linkuję,
były jedynie mniej zabugowane


@Bethesda_sucks: no i wszystkie narzekania archonika tyczą się bugów no i jeszcze pojechał po tym śmieszmy modelu strzelania jak go nie skrytykował w F4 to tylko tu można mu zarzucić hipokryzje

Wszystkie te gry to gówna


@Bethesda_sucks: z wymienionych grałem dłużej tylko w skyrima i dojść przyjemny sandbox, żadnych modów nie używałem. Na pewno skyrim był lepszy od nudnego obliviona i tylko trochę lepszego morrowinda w