Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Mam problem z okazywaniem uczuc. Mam chlopaka od miesiaca ale nadal nie potrafie sie z nim calowac. Chce ale jak zaczyna mnie calowac to mnie paralizuje i nie potrafię nic zrobic. Z przytulaniem jest podobnie. Nie umiem tak spontanicznie go przytulic. Zawsze mialam z tym problem. Kolezanka gdy mnie przytulala na przywitanie to ja stalam jak slup i nie wiedzialam co robic. Calus w policzek na przywitanie tez dla mnie byl tak niespotykany ze czulam sie dziwnie. W domu rodzinnym jedynie mama mi okazywała uczucia i to bardzo rzadko. Ojciec nigdy( ͡° ʖ̯ ͡°) nawet jak mi gratulowal to tylko wtedy gdy mama mu powiedziała zeby to zrobil.
Jak sobie z tym poradzic? Co ja nadal problem bedzie istniec a chlopak mnie zostawi bo bedzie czul sie niechciany?

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Dodatek wspierany przez: Wyjazdy dla młodzieży
  • 3
@AnonimoweMirkoWyznania: u mnie było dosyć podobnie i nadal trochę tak jest. Sytuacja z rodzicami taka sama.
Tyle że ty masz trochę bardziej #!$%@? jako dziewczyna :p

Zacznij wychodzić do ludzi z inicjatywą - np. zadawaj pytania. Zadbaj o swoje zdrowie. Wysypiaj się, jedz regularnie posiłki i jakiś regularny wysiłek fizyczny. Przebadaj się (krew itd).

Ogólnie zadbaj o swój komfort wtedy będziesz mniej spięta (choć mam taką nadzieję bo sam jeszcze wszystkich
@AnonimoweMirkoWyznania dobrze to znam... Na razie znacie się bardzo krótko ale ogólnie zawsze warto rozmawiać i rzecz jasna też na pewne sprawy trzeba znaleźć odpowiedni moment. Bo w końcu będziesz musiała porozmawiać z nim o tym. Jeśli jest ogarnięty i mu zależy to zrozumie i pomoże Ci też to przezwyciężyć małymi krokami. Jeśli nie będzie wiedział skąd się to podejście u Ciebie bierze to on pierwszy dojdzie do wniosku, że go nie