Wpis z mikrobloga

Siea mirunie poradzi ktoś jakąś radą? W skrócie to telefon bo wgraniu romu bootuje mi się i bootuje no i tyle. Za pierwszym razem przy próbie z Resurrection Remix O v6.0.0 włączał mi sie 20 min. i się poddałem. Teraz próbuje z nieoficjalnym lineage-14.1, ale też zaraz sie poddam. Telefon to Huawei P9 L19 czy jakoś tak, odblokowałem go, wgrałem twrp i zrootowałem. W ogóle przed wgraniem nowego softu gdy czyszcze go w tym twrp (Dalvik Cache, system, data, cache) to na telefonie zostaje wiele plików z oryginalnego softu, tak powinno być? Jak nie to czy usunąć to ręcznie?
#lineageos #android #root #resurrectionremix #cyanogenmod
  • 10
@Rudszy_132 Przy próbie z ressurection remix w końcu się włączył? I czy uruchamiał się tyle zaraz po wgraniu romu? Czy uruchamiałeś go ponownie kilka razy? Bo za pierwszym razem właśnie tyle się włącza, jaki system byś nie wgrał ( ͡° ͜ʖ ͡°)
W ogóle przed wgraniem nowego softu gdy czyszcze go w tym twrp (Dalvik Cache, system, data, cache) to na telefonie zostaje wiele plików z oryginalnego softu, tak powinno być? Jak nie to czy usunąć to ręcznie?


@Rudszy_132: Olaboga ( _)

Instalując custom romy - czyścisz wszystko, oprócz karty microsd

()