Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Czy #podryw udajac australijczyka faktycznie moze byc udany ? Znam dobrze angielski. Mam zamiar podczas nastepnego wekendu sprobowac tego w #warszawa
Musze tylko doczytac jakich tekstow uzywal ten slynna koles ktory w wekend wyrwal ponad 10 lasek i wykorzystal w hotelu. A moze nie chodzi tu o wyszukane teksty, ale poprostu stawial drogie, luksusowe drinki ? Jestem od niego wyzszy i przystojniejszy wiec moze uda sie chociaz jedna tak omotac... Przeznacze na stawianie 1000zl. Czy to zbyt malo zeby pokonac #logikarozowychpaskow ?

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Dodatek wspierany przez: Wyjazdy studenckie - bogata oferta przez cały rok
AnonimoweMirkoWyznania - #anonimowemirkowyznania 
Czy #podryw udajac australijczyka f...
  • 13
@BrawoKobietyWlasnieTak: chłopie ja jestem sam obcokrajowcem urodziłem się za granicą i mam 2 obywatelstwa, mogę nawijać dowolnie po angielsku :) dopóki się nie ogarnąłem w życiu, nie zadbałem to dla dziewczyn to była zwykła ciekawostka.

Ty myślisz że jakiś zawstydzony i zakompleksiony Australijski incel będzie miał takie samo powodzenie jak ten wygadany gościu z filmiku? xD