Wpis z mikrobloga

@Wujaszek_Wania: gdyby ciężarówki jeździły odpowiednio szybko to bym nie musiał wyprzedzać, a tak to jedynie w zabudowanym mi wiszą na zderzaku gdy jadę ledwo 70 na 50 i im się spieszy ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@xetrov: jeżeli dobrze mysle, ze ta ciezarowka buduje ten odcinek, to stoja tam znaki ostrzegawcze o pracach drogowych, ograniczenie predkosci i zakaz wyprzedzania. A jako ze mam o tobie notatke ze jestes fanem #!$%@?, to mysle ze jednoczesnie uwazasz ze masz wylacznosc niestosowania sie do przepisow drogowych, a wszyscy w kolo ciebie maja chodzic na paluszkach.

to chyba tobie kiedys tlumaczylem ze kierowca nie ma wladzy nad kamykami w oponach i
  • Odpowiedz
@totalski: za Twoje projekcje nie odpowiadam, ostatni odprysk złapałem na dwupasmówce i to o dziwo z dopuszczalną prędkością, może jakbym jechał szybciej, to bym ją wyprzedził, zanim ten kamyk wypadł ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@xetrov: no to bylo miec pretensje do tego kierowcy na dwupasmowce, a nie sie teraz bedziesz kazdego napotkanego czepial

@Wujaszek_Wania: jeszcze jedno. nawet nie trzeba pospiechu by zapomniec posprzatac. jak sie robi non stop to samo, to sie istny dzien swistaka robi. I wyjezdzasz na asfalt przekonany ze przed chwila posprzatales, a to bylo przy poprzednim kursie. Ilez to sie razy przez radio jeden drugiemu przypominalo ze wyjechal i nie
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@totalski: a gdzie się czepiam? Nawet nie chciało mi się zatrzymywać pomimo nagrania, co się będę przejmował jakaś szybą, rzecz jak inna.
  • Odpowiedz
@totalski: hihi, czyli się udało :D doskonale wiem jak ma się teoria do praktyki, szczególnie jeśli mówimy o jeździe wokół komina. Byly jazdy przez centrum miasta z górka humusu bez plandeki bo auto po starym kierowcy co miał wywalone jajca na robotę, a auto nie mogło stać. ( ͡° ʖ̯ ͡°) A tu na 400m prostego asfaltu to ciężko coś zgubić, szczególnie jak ma przyklepany towar.
PS
  • Odpowiedz