Wpis z mikrobloga

Witam. Piszę w imieniu użytkownika @kamien23 który poprosił mnie o wklejenie jego tekstu. Oto on:
(proszę nie banować posłańca) ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Jak sporo osob wie zostalem jakis czas temu zbanowany za tzw. wojenki polityczne. Tak naprawde o powodzie dowiedzialem sie dopiero po kilku tygodniach prob skontaktowania z moderacja. Po pierwszej probie kontaktu czas bana zmienil sie z miesiaca do 6 miesiecy, bez zadnego wyraznego powodu. Swietna odpowiedz. Pozniej bylo jeszcze ciekawiej. Ktos zrobil znalezisko na ten temat pod ktory pokazal sie pasek godny postawienia obok #paskigrozy tvp. Moderacja zwyczajnie sklamala. Pozniej mi odpisali ze zostalem zbanowany za "wojenki politczne" i rozpowszechnianie informacji nieprawdziwych.
Informacja nieprawdziwa mialo byc DOSLOWNE przetlumaczenie opisa znaleziska. Napisalem do nich o tym i w odopowiedzi dostalem zamkniecie sprawy. Totalna olewka. Zreszta ocencie sami po screenach.
Co do wojenek politycznych nie dostalem zadnej odpowiedzi. Zreszta sie nie dziwie, gdyz jest to cos tak absurdalnego, ze glowa mala. Kazde znalezisko polityczne to mala wojenka, wiec nie wiem jakim cudem niektorzy uzytkownicy sa banowani a inni nie. Albo moze niczym pan Sznuk nie wiem ale sie domyslam ( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°) Prawda a__s ?
Jeszcze warto dodac dziwne praktyki usprawiedliwiania dawania bana, na podstawie: miales w przewszlosci bany, wiec zaslugujesz na kolejnego. Troche jak byles w wiezieniu kiedys wiec idziesz do wiezienia. W moim przypadku moderaca w swoim pasku grozy napisala ze mialem w przeszlosci 6 banow...tylko zapomnialo im sie dodac za co. A dwa mialem za wrzucvenie golej dupy, dwa za brak tagu polityka i jeden za mem z czarnym humorem. Nic zwiazanego z rozpowszechnianim infromacji nieprawdziwej, ale to zbyt niewygodne i lepiej sie tym podpierac jako powodem bana.
Uzytkownicy siedza tu z rozych powodow. Niektorzy promuja swoje strony/sklepy. Niektorzy chca podyskutowac o polityce. Inni podzielic sie smiesznymi filmikami. Jednak w najgorszej sytuacji sa ci ktorym naprawde zalezy. Spedzaja sporo czasu na wykopie bedac czescia spolecznosci i napedzajac portalowi kase z reklam. I wlasnie ci sa w najgorszej sytuacji, gdyz wykop.pl ma na to wyje$%^&&. Bany wreczane sa za znaleziska i komentarze, ktore nie lamia w zaden sposob regulaminu. Komunikacja z moderacja to zart. Poltora tygodnia czekania na jedna odpowiedz i to jeszcze nie na temat. A skoro inni uzykowicy nie patrza to moza w dowolnym momencie rozmowe uciac. Bez konsekwencji. A jak sie zrobi afera to walnac jakis absurdalny pasek grozy z klamstwami.

Over. Pozdrawiam wszystkich. Takze moich przeciwnikowm, ktorym jak wnioskuje z prywatych wiadmosci wciaz snie sie po nocach ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#moderacjacontent #moderacja #manipulacja #klamstwa #wojenkipolityczne #bekazlewactwa #wykop #polityka
zgnat - Witam. Piszę w imieniu użytkownika @kamien23 który poprosił mnie o wklejenie ...

źródło: comment_IyKXylQBQ2Cm8BmVfJsm2Vd0myIRl0iK.jpg

Pobierz
  • 52