@Marseloo: ale zwycięstwo z takim przeciwnikiem smakuje podwójnie. W ostatniej lw do 80 minuty przegrywałem 1:3, mój przeciwnik całą drugą połowę grał na czas, w 93 minucie strzeliłem na 4:3
@chim3ra @podrabianietz: Jedna sprawa, że mają do tego prawo, a druga to, że to zupełnie nie fair. Wyobraź sobie mecz piłki nożnej gdzie jakaś drużyna kopie sobie z bramkarzem przez pół godziny. Rozumiem, że jest to dozwolone, ale jaki fun z gry zarówno dla jednej jak i drugiej strony płynie z bezowocnej wymiany podań między obrońcami, a bramkarzem? FIFA powinna po prostu jakoś ułatwić przerwanie takiej rozgrywki, a czasem mimo maksymalnego
@podrabianietz: No widocznie nie potrafisz. Pisałem jakie efekty daje pressing całą drużyną i co daje faul kiedy w ogóle nie da się piłki powąchać. Nie jest to jakiś mój odosobniony przypadek, bo czytałem już kilka takich wpisów na reddit i oglądałem filmik gdzie przy ustawionym maksymalnym pressingu przeciwnik podawał sobie piłkę przez pół meczu.
@chim3ra: Ale ja tu nie mówię o 2-3 minutach pressingu tylko bitych 20-30. Poza tym oglądam dość często La Ligę w tym Barcę i nawet takie topowe drużynie jak ona nie są w stanie utrzymać się zawsze piłce, a tutaj mowa o takim graniu przez pół godziny xD
@chim3ra ty jesteś strasznym fsnboyem tej gry, cokolwiek ktoś negatywnego napisze ty i tak udowodnisz, że nie ma racji. A Barcelonie da się pressing założyć, i każda drużyna to robi z mniejszym lub większym sukcesem