Wpis z mikrobloga

Noż kurde trzymcie mje bo nie wytrzymię ( ͠° °)
Przed chwilą po raz setny przeżyłem tą samą dramę
Ponieważ nie chcę zestarzeć się z kotami, udzielam się na kilku portalch randkowych. Mam zdjęcia twarzy i opisy, w których staram się krótko streścić kim jestem i kogo szukam. Pomimo tego, że jestem jakieś 6/10 (po kilku szotach może i 6,5) to mam jakiś tam odzew. Wbrew pozorom jest sporo kolesi, którzy nie szukają tylko seksu i da się z nimi ciekawie rozmawiać, czytają nawet opisy! Problem w tym, że często też ukrywają swoje fotki.
Zazwyczaj przebiega to tak, że zaczepia mnie jakiś beztwarzowiec i zaczynamy pisać, gadka się klei aż dochodzi do pokazmorde. Wtedy zonk bo widzę, że chłopak zupełnie nie jest w moim typie. Zawsze staram się to delikatnie i grzecznie zakomunikować, to nie jest przecież obiektywna ocena tej osoby tylko mój prywatny gust. W 9 przypadkach na 10 kończy się jednak awanturą i wyzwiskami.


Dodam tylko, że wcale nie lecę na super atrakcyjnych chadów. Muskulatura czy wzrost są dla mnie bez znaczenia. Jakoś tak mam, że pociąga mnie mały procent mężczyzn, a reszta zupełnie nie. Nie mam pojęcia od czego to zależy.
Czy ja jestem poj*bany?

#teczowepaski #grindr #fellow
  • 24
@Zralok: Jak ci tak zależy na wyglądzie to zaczynaj od zdania - "ty mnie widzisz, ja też bym chciał zobaczyć ciebie" - a potem sobie decyduj co dalej. A jak już dorośniesz to będziesz wiedział że wygląd jest nieistotny, za wyjątkiem takiego, który nas odraża.
@pacuja: O, i się złapał przedstawiciel gatunku ( ͡º ͜ʖ͡º) Dlaczego Twoim zdaniem znajomość swoich potrzeb jest oznaką niedojrzałości? Rozumiem, że dorośli nie widzą problemu w pakowaniem się w związki z osobami, które w ogóle ich nie pociągają? To może w sumie tłumaczyć tak wysoki procent rozwodów