Wpis z mikrobloga

  • 184
Ale sie #!$%@?, mam na roku taka typowa szare myszke, strasznie niesmiala, nie imprezuje, nawet z wygladu taka max 4/10. Raczej nie rozmawia z chlopakami, ma swoja grupke z ktora sie zadaje, pamietam jak raz mowila ze idzie sie spowiadac do kosciola no pierwszy piatek. Taka strasznie tradycyjna, mozna by powiedziec ze wiejska dziewczyna z dosc poboznych regionow. Do czasu az przyjechali Hiszpanie z Erazmusa, widac ze chyba hormony jej #!$%@?, zaczela sie maliwac, ubierac nieco wyzywajaco. Az do wczoraj wszyscy mieli ja za wzor cnoty. Wyciekl filmik jak zapina ja 2 Hiszpanow naraz, po czym oddaja na jej twarz wytrysk. Wstyd jak #!$%@?, podobno nie moze sie juz na wsi pokazywac, a Ojciec ja wydziedziczyl. Taki wasz obraz Polki, dobrze wam tak.
#przegryw #logikarozowychpaskow #stulejacontent #p0lka
  • 36
@Xreak: kiedyś kiedy chodziłem do klubów (straszny szajs, już nie chodzę) spotykałem tam loszki i "erazmusowiczów". Do Polaków podchodziły z dystansem, naburmuszone, sfochane, niedostępne. "Erazmusowicze" ciemnej karnacji klepali je po dupach, znienacka wsadzali język w usta i... podobało im się to. Klasyczny polski Mirek na tej imprezie nie miał nawet szans wymienić jednego zdania z taką Karyną, a te samczyki z bliskiego wschodu i Turcji robili z nimi co chcieli -