Wpis z mikrobloga

@Nie_quatschen: daje mi coś nie gra albo nie gniewaj się nie umiesz korzystać z dobrodziejstw technologii, która się poruszasz. Zacząłeś hamować przed słupkiem to widać, dziki były trochę dalej jak w połowie drogi między słupkami czyli miałeś jakieś 70m do zatrzymania, nawet na mokrym z dobrymi oponami do ogarnięcia a Ty po tych 70m jechałeś dalej z 50km/h. Kwestia tego jak hamowałeś licząc, że z autem wszystko w porządku. Żeby abs
@BajerOp: czemu masz wjechać do rowu na prostej drodze? Nie wpadniesz w poślizg hamując chyba, że jesteś zdbanem i szarpiesz kierownicą ale to możesz wtedy wpaść do rowu hamując czy nie bez różnicy. Chodzi o efektywne hamowanie, które tu nie zaszło. Nie ma co się zacietrzewiać tylko spróbować samemu poprawić się bo to może uratować życie. Tego uczą na kursach bo większość ludzi nie potrafi hamować, no sorry taka prawda.
Poza
elemenTH - @BajerOp: czemu masz wjechać do rowu na prostej drodze? Nie wpadniesz w po...
@BajerOp: gdzie tak uczą, że masz się przejmować tym, że ktoś z tyłu nie zachowuje bezpiecznego odstępu? Poza tym, jeśli zwierzęciem nie jest dzik, a sarna to uderzenie w nią zamiast hamować przy pewnej prędkości jest samobójstwem - a przy szybkiej reakcji raczej ciężko jest przemyśleć (choć nota bene szybkie podejmowanie decyzji w awaryjnych sytuacjach się ceni, ale raczej nie da się tego nauczyć)
"A dzik, jebnę go to mi skasuje
@elemenTH @AdelbertPeel @agaciksa @Migfirefox : elemenTH napisal "czyli miałeś jakieś 70m do zatrzymania, nawet na mokrym z dobrymi oponami do ogarnięcia " chyba mamy inne prawa fizyki ....http://www.prawko-kwartnik.info/kalku/zatrzymanie.html wedug obliczen na mokrym droga zatrzymania przy predkosci 110 km/h wynosi ponad 153metry w aucie W KTORYM JEST TYLKO KIEROWCA , ja jechalem we 3 osoby z duzym bagazem i zbiornikiem gazu zatankowanym do pelna(60l) Kamera jest zamocowana wyżej i bardziej z porzodu
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@elemenTH @AdelbertPeel @agaciksa @Migfirefox : elemenTH napisal "czyli miałeś jakieś 70m do zatrzymania, nawet na mokrym z dobrymi oponami do ogarnięcia " chyba mamy inne prawa fizyki ....http://www.prawko-kwartnik.info/kalku/zatrzymanie.html wedug obliczen na mokrym droga zatrzymania przy predkosci 110 km/h wynosi ponad 153metry w aucie W KTORYM JEST TYLKO KIEROWCA , ja jechalem we 3 osoby z duzym bagazem i zbiornikiem gazu zatankowanym do pelna(60l)
@Nie_quatschen: ej. Ja ci wierzę. Ja wiem