Wpis z mikrobloga

@sniety: różowy jak był z "nie na ostatnich nogach" (tak, ciąża to nie choroba) nie odzywała się do "książąt o wątłych nogach" bo jak odezwiesz się do takiego i widzi rozmówczynię, to w ich głowach nie ma odruchu - proszę, pani usiądzie, tylko patrzą aż im powiesz, że tobie ciężko z brzuchem i prosisz o ustąpienie miejsca. I wtedy "książę" łaskawie ustąpi miejsca.

Z niewychowanymi chamami nie warto wchodzić w dyskusję.
Mnie to generalnie wstyd by było, gdybym widział stojąca przede mną kobietę w ciąży. Ale co kto lubi


@Niestabilny:
A gdybyś widział stojącego przed tobą 20-letniego w pełni zdrowego i silnego mężczyznę to czemu jemu byś nie ustąpił miejsca? W czym on gorszy od tej kobiety? Jak chcesz być czyimś podnóżkiem to nie musisz stosować takich surowych kryteriów, każdy chętnie położy stopy na twoich plecach jak się nachylisz xD.
A gdybyś widział stojącego przed tobą 20-letniego w pełni zdrowego i silnego mężczyznę to czemu jemu byś nie ustąpił miejsca?


@Flypho: własnie z powodów o jakich napisałeś. Jest zdrowy i silny. Kobiety w ciąży tez są zdrowe, ale miewają częste nudności, zawroty głowy i upadek w jadącym pojeździe, nie jest tylko zagrożeniem dla niej, ale i dla dziecka.
Mam wrażenie, że nigdy z kobieta w ciąży do czynienia nie miałeś (
@Fafnucek: ja to jestem zaskoczony, że jeszcze się udzielam w takich tematach, bo tylko się spotykam z agresja i wyzwiskami od białorycerzy, betabankomatów czy frajerów. Ale ostatecznie to ja jestem w szczęśliwym związku i ludzie na ulicy się do mnie usmiechają i nie musze narzekac na portalu ze smiesznymi obrazkami ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Szkoda gadać kolego ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Czyli, że jesteś silniejszy od kobiet?


@Flypho: nie od kobiet tylko od OSOB z zawrotami glowy i nudnosciami. FACETOWI bez nogi, z laska, cokolwiek tez ustapie miejsca. i nie musi mnie o to prosic.

zbroje już wypolerowane?


@sniety: o #!$%@?, pomaganie osobom widocznie slabszym to polerowanie zbroi xD na jakim ja swiecie zyje ()

@Niestabilny: olej, gimbusy sie nasluchaly antyfeministycznej propagandy i popadaja w druga