Wpis z mikrobloga

Halo #krakow - chętnie oddam za jedno piwo IPA* całą puszkę kreatyny KFD o smaku/zapachu marychy - to #!$%@? kupiłem, nie wiem po kiego #!$%@?, i chcę się tego pozbyć jak najszybciej, dwa razy próbowałem, za każdym razem myślałem, że zdechnę z męki czucia tego smaku. Może ktoś ma bardziej zaprawiony gust smakowy :D
Odbiór osobisty na platynie wadowicka lub ruchaju w okolicach tesco-norymberska.
#mikrokoksy
*IPA z AleBrowar/Pinta/Browar100mostów/Incognito/Nepomucen/BrowarZakładowy/3kumpli.
  • 9
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Smjiq6968: po to, że czasem jem na sucho, a smaczniej z jakims smakiem... Albo wciągam nosem i ładnie pachnie... Albo... Co za różnica?
@xibit: rozumiem gdyby to bylo białko, ale kreatyne bierzesz na łyzke popijasz szklanką wody i po 5 minutach zapominasz. Btw pozdro znad pokala pełnego Hoppy Queen od Doctora Brew ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Smjiq6968 : eeee, to nie lepiej walnąć 50tke wódki, popić wodą? przecież piwo też potrafisz po 5 minutach mieć za sobą ¯\_(ツ)_/¯
Chcę smak, to biorę smak, chcę brak smaku, to robię czystą, nie zawsze wypijam te 3-4g krety na raz, czasem jak mi sie nie chce pić, to sączę i przez 10 minut przez butelkę...