Wpis z mikrobloga

  • 0
@cerastes: 23 lata. Największy progres we wzroście włosów zauważyłem po stosowaniu minoxidil 5% z mezoterapia pierwsze efekty widziałem już 1-1,5 miesiąca od stosowania Fin podobno zaczyna dopiero działać regularnie stosowany po upływie kilku miesięcy , obecnie moja kuracja trwa już około rok i jak narazie jest wszystko ok. Około 8-9 razy w tym okresie byłem u fryzjera , minoxidil stosuje tylko raz dziennie , finasteryd niezmiennie 1mg dziennie , włosów dużo
  • Odpowiedz
@Kokiiii: Gratki jeżeli chodzi o efekt. ja używam minoxa już prawie 2 lata i tydzień temu włączyłem dermaroller. Rozpocząłem od 0,3mm, a w twoim wątku przeczytałem że stosujesz 1,5mm. nie boisz się że to za duża ingerencja? na takiej głębokości są już cebulki i zastanawiam że czy to nie uszkodzi mieszków włosowych.

planuje za jakiś miesiąc kupić coś na bazie dutasterydu i zrobić z tego maść żeby wcierać w głowę. Od
  • Odpowiedz
  • 0
@cerastes: Chodzę prywatnie do dermatologa, nie było żadnego problemu- sama zaproponowała mi finasteryd bo stwierdziła ze dużego pola jeśli chodzi o leki w tym zakresie nie ma , a to będzie coś polecają jej pacjenci. Tez obawiałem się efektów ubocznych i lekarka również mnie przed nimi ostrzegała ale po przyjmowaniu już leku od roku nie pojawiło się nic co mogłoby mnie zaniepokoić. Jeśli chodzi o dermaroller próbuj od 0.5mm-1mm na początek
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Kokiiii: witaj. Sorry, że odgrzewam kotleta ale sam stosuje combo mino + fina dopiero od 2 miesięcy ale patrząc na twoje efekty to normalnie szał i zazdro. Pomogło na zakola czy tylko na koronę?
  • Odpowiedz
  • 0
@Panczenisci: Pomogło na koronę i na zakola ale na zakola znacznie mniej, w miejscach zakoli głównie wysyp małych baby hair które ciężko czasem ułożyć wiec układają się na wszystkie strony , mimo wszystko w okolicach zakoli jest zdecydowanie ciężej o porost włosów maskowanie ich głównie za pomocą ułożenia fryzury ale mimo wszystko jestem zadowolony z efektu
  • Odpowiedz
  • 0
@Panczenisci: Różnych , nie ograniczam się do jednego , staram się raz na dwa miesiące zmieniac i wybieram te z najlepszym składem . Na początku przez pierwsze miesiące stosowałem głównie nizoral
  • Odpowiedz
@Kokiiii: jak możesz zrób aktualizację foto, zwłaszcza tak żeby było widać zakola ;)
u ciebie już mija rok więc mieszki powinny się ładnie zregenerować. Jak oceniasz poprawę grubości włosów? zwiększyła się znacząco ich średnica?
  • Odpowiedz
  • 0
@cerastes: Jest poprawa jeśli chodzi o grubość, ale również jest wiele włosów które są cienkie, większość z nich wypada, wypada ich naprawdę wiele podczas mycia wlosow, ale mimo wszyskto nie przeszkadza to w zachowaniu gęstości. Zanim rok temu zacząłem stosować Fina i minoxidil w życiu nie oczekiwałem takich rezultatów , jestem bardzo pozytywnie zaskoczony . Wcześniej miałem „ sianko na głowie” włosów było niewiele bardzo się puszyły, ciężko było coś z
  • Odpowiedz