Wpis z mikrobloga

@matnow138: ja używam vnetphone v4. Ogólnie jest spoko, ale jedyne co irytuje to bardzo małe guziki (). Poszukaj Luczyna na yt, on robił test dwóch chińczyków w tym właśnie v4.
@matnow138: chyba Luczyn parę tygodni temu porównywał dwa chińskie interkomy, jeden z nich był słaby, a drugi bardzo dobry, do tego oba potrafiły się łączyć chyba z jakimś europejskim interkomem. Skoro chcesz rozmawiać głównie z pasażerem to celuj w jakiś dobry, chiński, bo szkoda pieniędzy na coś zachodniego

To chyba ten filmik:
Hamza - @matnow138: chyba Luczyn parę tygodni temu porównywał dwa chińskie interkomy,...
@matnow138: Mam ten model i rewelacja. Wracalem z Litwy predkosc 110 km/h i normalnie rozmawiałem z kolega ktory byl w pracy. Nie dowierzał ze jechałem wtedy motocyklem. Używam mikrofonu na pałąku. Pewnie jeszcze duzo zalezy od kasku i czy masz szybe przy motocyklu (ja mam zalożoną szybe turystyczną + deflektor, kask intergralny HJC FG-ST+stopery). Używam tylko do rozmow przez telefon + nawigacja/yanosik/radio. Nie uzywam zadnych aplikacji, przy podaniu komunukatu przez nawigacje
@matnow138 Sam kupowałem 3 takie zestawy i stwierdzam że nie ma nic lepszego za tą cenę. Do 4 albo do 6 osób może rozmawiać jednocześnie i przy prędkościach 100-120km/h nie ma problemu z komunikacją. Jedyny minus to obsługa funkcji, często zdazylo mi się włączyć nie to chciałem bo ta rolka jakaś taka nieintuicyjna.
@matnow138: kupiłem w tym sezonie i polecam serdecznie. Przetestowałem rozmowę przez telefon, słuchanie muzyki, nawigację, yanosika oraz ze znajomym rozmowę w parze (ma ten sam model) - wszystko działa prawidłowo, jedynie trzeba nabrać wprawy (lub przeczytać instrukcję) co i jak się włącza, bo ta rolka faktycznie może być nieintuicyjna.
@matnow138: mam , za tą cenę nie wymagalbym czegoś lepszego , w mieście jak ktoś ci ucieknie za budynki , może być problem , w trasie zasięg zadowalający , rozmawiałem z kumplem przy ~90kmh z otwartą szybą w kasku i dało się spokojnie zrozumieć. Tak jak poprzednicy pisali , guzik nieintuicyjny. Trafiłem jakiś wadliwy egzemplarz który po jednym sparowaniu się zepsuł, sklep wymienił mi na nowy, który działa bez problemu.