Wpis z mikrobloga

Dlaczego studenki #medycyna są takie ładne?
Zrobiłem sobie wycieczkę do #warszawa zachciało mi się srać, pisze w google maps uczelnia i pokazuje mi najbliżasza #wum (warszawki uni medyczny). Idę, jestem blisko uczelni patrzę lewo mmmm patrze prawo mmmm ok poszedłem srać, wysrałem się ale myślę, szkoda takich widoków i poszedłem pod jakaś salę wykładową. Patrzę ładne dziewczyny podchodzę i pytam czy będę miały wykład, one na to tak, zapytałem jaki i z kim? One bla bla z bla bla. O to dobrze, bo mi kazał przyjść xD I sobie siedze zaczal sie wyklad poszedlem do gory i patrze jak sie ucza robia notatki bardzo ambitne i ladne sa, szkoda ze nigdy nie bede mial takiej lochy. Skonczyl sie wyklad, i poszedlem na autobus bo tylko raz dziennie jedzie do mojego miasta, a pozniej z miasta do mojej wsi. Zaluje, ze poszedlem na ten wyklad, teraz mam pustke w srodku
#przegryw #rozowepaski #studbaza
  • 24
  • Odpowiedz
  • 9
@try_win_life większość z medycyny jest wolna i przy okazji mega specyficzna. Spotykałem się raz z jedną, miałem dość po 3 miesiącach ( ͡º ͜ʖ͡º) z tego co pamiętam większość jej koleżanek była wolna, zresztą Tinder jest pełen studentek wumu
  • Odpowiedz
@ArekJ: no moze, ale i tak pewnie maja wysokie wymagania, skoro sami maja wysoko poprzeczke ustawiona (w miare ciezkie studia + ladny wyglad), wiec nie zwiaze sie z polakiem robakiem i to w dodatku przegrywem
  • Odpowiedz
@try_win_life A tak szczerze to co zabroni ci choćby spróbować? Najwyżej dostaniesz kosza i wrócisz do punktu wyjścia, a tak to przynajmniej spróbujesz i może nawet wyjdziesz z przegrywu
  • Odpowiedz
@try_win_life: Na medycyne ciężko się dostać. Więc żeby mieć tam miejsce, taka dziewczyna często nie poddaje się w swoich działaniach i jest osobą zdeterminowaną. Zazwyczaj dziewczyna o takim charakterze przekłada to na higienę osobistą i dbanie o własne ciało. Ćwiczy, odpowiednio się maluje i ma dobry gust ubiorowy.
  • Odpowiedz