Wpis z mikrobloga

Mireczki pijcie ze mną kompot. Po trochę ponad 1,5 roku walki, wygrałem z rakiem. Przypałętał się do mnie chłoniak Hodgkina i nie chciał puścić, ale druga linia leczenia i autoprzeszczep szpiku #!$%@?ły dziada ( ͡° ͜ʖ ͡°).
Pamiętajcie, badajcie się i nie bagatelizujcie sygnałów organizmu. U mnie zaczęło się niepozornie, od powiększenia węzłów chłonnych na szyi. Wyglądałem w pewnym momencie przez to jak dopakowany koks sterydziarz XD Dopiero w tamtym momencie poszedłem do lekarza rodzinnego, który skierował mnie na dalsze badania. Na szczęście to już wszystko za mną.
Pozdrawiam z tego miejsca Mireczka @prosile którego spotkałem na badaniu PET w Poznaniu i który przebył podobną drogę co ja. Jeśli macie jakieś pytania odnośnie choroby, leczenia czy czegokolwiek to walcie śmiało.
Na koniec picrel z ostatniego wyniku PET.

#rakcontent #medycyna #chwalesie #nowotwory
AmadiS - Mireczki pijcie ze mną kompot. Po trochę ponad 1,5 roku walki, wygrałem z ra...

źródło: comment_PE0I2Ser1wkJfEmpjmMABqdXGAA82eW4.jpg

Pobierz
  • 99
@papaj_21_37: Na pewno zwykła morfologia z OB i CRP już coś powie. USG i Tomografia są robione kiedy już są jakieś podejrzenia. Badanie PET-CT chyba nie jest robione w celach profilaktycznych, chociaż jakbyś poszedł prywatnie i zapłacił te 3-4k to może by w tym była jakaś metoda. Nie mam niestety takiej wiedzy żeby udzielać rad, ale @prosile jako że studiuje medycynę mógłby więcej powiedzieć w tym temacie ( ͡° ͜
@prosile: @AmadiS: mam znajomego, który wyszedł z raka i mówił, że za kilka tysięcy pije się jakiś specjalny, coś jak fluororescencyjny, płyn, który daje 100% wykrywalności. Zastanawiam się czy nie ma jakiejś pewnej, tańszej i powszechnej alternatywy.

@prosile: pomożesz Mireczku?

@AmadiS: dziękuję Ci. I gratuluję oraz powodzenia życzę, ciesz się życiem teraz ʕʔ
@ECSTASY_: Miałeś radioterapie na koniec? Co jaki czas masz kontrolę?

@neib1: Moja doktor prowadząca przestrzegała mnie przed wszelakimi szarlatanami pokroju Zięby, ale ja znałem tego oszołoma już wcześniej. Podczas mojego leczenia spotkałem kilku wyznawców tego idioty i próbowałem im trochę przemawiać do rozsądku ale raczej z marnym skutkiem, to jest jak sekta.

@Stalowa_Figura: Stokrotne dzięki ( ͡º ͜ʖ͡º)
@DestroDevil: ABVD 6 cykli, miałem mieć radioterapię po tym ale pewna lekarka dała dupy przez co miałem szybki nawrót i po tym BEACOPP eskalowany 3 cykle, potem mobilizacja komórek macierzystych (nie pamiętam jaka tam chemia była) i przy przeszczepie protokół IVE.