Wpis z mikrobloga

Dzień dobry,
Robię ostatnie #rozdajo w tym roku. Większość chciała dostać ode mnie na Święta pana Jeżysława, więc tak będzie ()

Warunki
-zaplusować ten wpis
-napisać w komentarzach o najciekawszym/najglupszym prezencie na Świata, jaki dostaliście/zrobiliście
-zielonki młodsze niż ten wpis won
-losowanie w piątek o 21.00
-wysyłka w poniedziałek
#bulbaszkaball #jeze#jeze #smiesznypiesek #zwierzaczki
Bulbaszka - Dzień dobry,
Robię ostatnie #rozdajo w tym roku. Większość chciała dostać...

źródło: comment_dBPldiraIxxLbXJMxZLttzee9AXh6BNZ.jpg

Pobierz
  • 121
@Bulbaszka: #!$%@?.
Stary w wigilię poszedł grać w pokera do swojego kolesia. Kiedy wrócił był tak #!$%@?, że nie trzymał pionu więc dar ryja żeby drzwi otworzyć. Otworzylem, stary siedział na schodach, ledwo wlazł. W pokoju #!$%@?ł się na choinkę ( mieliśmy żywa do sufitu), potem się wypoerdolil ponownie w kuchni i wysypało się sporo pięcio złotówek (zapewne wygral) Więc wszystko pozbierałem, schowałem do skarpety i pod łóżko. Stary tej nocy
@Bulbaszka jako dzieciak dostałam duże pudełko, w środku same śmieci, ścinki gazet, a między nimi ekierka i linijka ( ͡° ʖ̯ ͡°) mój brat nabijał się ze mnie jak zobaczył łzy w oczach, ale kazał szukać dalej.. Okazało się że w pudełku było drugie dno, a tam odtwarzacz mp3 xD do dzisiaj pamiętam tą burzę emocji, najpierw niedowierzanie i mega smutek, później radocha, a najgorsze że moja rodzina
@Bulbaszka Czołg rosyjski,-zabawka- bawiłem się nim co prawda tylko 2 dni, bo wszystkie baterie w domu padły (Rosjanie nie liczyli się nigdy z energochłonnością- liczyli, że będzie to zasilone jakimś małym reaktorkiem atomowym) ale ten ślad gąsienic na pościeli utknął mi w pamięci na zawsze.