Wpis z mikrobloga

Błagam was wszyscy fejsbukowi orbiterzy-podrywacze, zagadywacze, komplemenciarze. Miejcie trochę rozumu i godności człowieka.
Mam takiego kumpla pozycjonera - ekspert SEO i te sprawy. No i ten kumpel ma kilka botów na Facebooku z których pisze sobie komentarze i rozrzuca linki do różnych produktów i stron, które promujemy w firmie. Jedno z kont - Mariola ma ustawioną galerię zdjęć jakiejś fajnej dupeczki z Internetu. Co za tym idzie, co chwila dodają ją do znajomych jakieś beta typki i zaczyna się zabawa.
Pomimo tego, że Mariola nigdy nie odpisuje na wiadomości, dziennie dostaje od swoich adoratorów kilkanaście wstawek typu: "Hej piękna, ślicznie wyglądasz", "Miłego weekendu/wieczorka" plus jej zdjęcia wstawione w serduszka itp.
Typy są tak nachalne, że ja nie wiem co mają w tych pustych głowach. Pisać do laski, której się nie zna i która nie odpisuje po kilka razy dziennie... Na co wy liczycie? Że ktoś się wami zainteresuje bo prawicie komplementy w necie? Że się z wami spotka i będzie seks?
Ogarnijcie się bo na zawsze pozostaniecie #!$%@? umysłowymi, których nikt nie chce i nie szanuje. To właśnie dzięki takim jak WY udało się wyhodować stado atencyjnych księżniczek, które myślą, że są pępkiem świata pomimo swojego mocnego 4/10.
Nie pozdrawiam.

#facebook #podrywajzwykopem #przegryw
  • 2