Wpis z mikrobloga

Mirki, jak najlepiej załatwić sprawę wymiany baterii w iPhone 6? Cortland, ispot czy na własną rękę z allegro? Coś mi się przewinęło, że wielu ludzi nie jest zbytnio zadowolonych z tych wymian w autoryzowanych serwisach... A może w ogóle nie opłaca się w niego inwestować? Choć gdyby nie ta bateria (kondycja 63%), to telefonik wciąż daje rade.

#iphone #iphone6 #apple #ios #gsm #telefony
  • 11
@likeadi: 63% on jeszcze działa? Najlepiej Cortland, albo iMad. iSpotu nie polecam, gówna z allegro tym bardziej, chyba że chcesz wymieniań baterię co miesiąc.

I gdzie niby czytałeś takie głupoty? Chyba, że pisali je ludzie którzy kupili "powystawowe" z allegro i serwis nie chciał im wymienić baterii gdy po otwarciu telefon okazało się, że to chiński składak
@notedeagle: właśnie ledwo co, dlatego muszę zareagować. No na przykład było ostatnio znalezisko, jakoby gościowi po pół roku od wymiany w cortlandzie miała spuchnąć i prawie wybuchnąć bateria, gdzie indziej natrafiłem również na opinie sugerujące, że baterie na które wymieniają autoryzowane placówki wcale nie są oryginalne, że mimo wymiany te baterie krótko trzymają itd. Nie wiem na ile w tym prawdy, dlatego chciałem się poradzić
@likeadi: tylko autoryzowany serwis, bo bateria będzie oryginalna. Jak chcesz zlecić to komuś innemu to większość serwisów totalnie nie ogarnia tematu, lądują co popadnie do urządzeń. Te bardziej ogarnięte serwisy liczą sobie więcej ale też czasami różnie jest. Serwis po za autoryzowanym który dobrze ogarnia jest na wagę złota ;)
Wymienilem dzisiaj baterie w autoryzowanym serwisie ispot w iphone 7. Przy odbiorze telefon mial 42% ale bateria szybko zaczela spadac :/ zobacze jak kondycja baterii bedzie wygladac po kilku ladowaniach