Wpis z mikrobloga

Kiedyś jakiś Mirek zrobił wpis i naszych planach i marzeniach, moim było wzięcie udziału w zawodach szermierki historycznej i dziś się spełniło, wziąłem udział w mistrzostwach Polski we Wrocławiu w DESW w kategorii miecza długiego, nie wygrałem bo wygrać nie planowałem. Kolejnym marzeniem jest ciężka praca po podium :) które mam nadzieję spełnić tak jak poprzednie. #desw #szermierka #miecze
SanchezYZF - Kiedyś jakiś Mirek zrobił wpis i naszych planach i marzeniach, moim było...

źródło: comment_hUWY56kurXpbH5mOIGuczr7XxsFTILzj.jpg

Pobierz
  • 10
  • Odpowiedz
  • 1
@Trzesidzida skrzyknalem paru ludzi którzy byli zainteresowani, oni skrzykneli paru swoich i zaczęliśmy ćwiczyć. Na początku można powiedzieć sztachetami, później mieczami go now, i powoli po półtorej roku wspolnzych treningów pojawiły się 2 stalowe bronie w drużynie moja i kumpla, tylko że kumpel nie ma potrzebnego szpeju jeszcze do walk na stalówki ale to już jest kwestia paru miesięcy
  • Odpowiedz
@randomowy_wykopek Przeczytam w domu. Nie wiem czy starczyłoby mi czasu i motywacji żeby ogarniać samemu. Jednak niewykluczone że za jakiś czas będę zmieniał pracę i przenosił się do innego miasta gdzie takie rzeczy są dużo bardziej dostępne
  • Odpowiedz