Wpis z mikrobloga

Jest #niedzielabezhandlu A jeszcze nie tak dawno temu, wiedziałem że będzie targowisko, a na nim masa ludzi....
Nie mogłem się doczekać żeby zobaczyć nowe gry których wtedy było pełno, wszędzie, pegazus potrafił zmienić święta w cudowne przeżycie (ʘʘ) dom pełen przyjaciół i wspólne gry, strzelanie do kaczek pistoletu, czy pojedynek rodem w westernów.

Trochę #nostalgia ale jak pomyślę o tych wszystkich grach typu złota piątka, 9999999999in1, tanki , koszykówka, i każda z tych gier miała w sobie to coś (ʘʘ)

W moich stronach ceny od 5 zł do 50 zł, na stare to już nie pamiętam ile to by było, ale niezły plik banknotów potrafiłem zostawić u mojego dealera gier ()

#wspomnienia #takbylo #heheszki #humor #humorobrazkowy #lata90 #prl #gimbynieznajo #chwalesie
v.....k - Jest #niedzielabezhandlu A jeszcze nie tak dawno temu, wiedziałem że będzie...

źródło: comment_OzTXLk6kZ0GwBlIzapmegMcWykR5gUtx.jpg

Pobierz
  • 80
  • Odpowiedz
@v1lk u mnie w miejscowości co środę jest targ, jak byłam w podstawówce to chodziłam kupić lub wymienić gry. Za wymianę 2 zł, za 'nową ' 10 zł
  • Odpowiedz
@v1lk U mnie w niedzielę bazary są jak były. Najwyraźniej tolerują je w niedzielę. Oczywiście chodzą tam wyłącznie najwytrwalsi Janusze i Grażyny 40+ czyli zasadniczo mało osób.
  • Odpowiedz
@v1lk ja pierdzielę, turtlesy to była moja ulubiona gra na pegasusa. Wydawała się taka złożona i widać było napracowanie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
A dla dzieciaka, który oglądał turtlesy z wypiekami na twarzy to już w ogóle była niezapomniana przygoda wcielić się w bohaterów swojej ulubionej kreskówki.
  • Odpowiedz
@v1lk: W moim rodzinnym mieście była wypożyczalnia gier na pegazusa, zazwyczaj na jeden dzień ale zawsze był dobry myk wypożyczać w sobotę to grało się do poniedziałku. Ehh nostalgia ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Virino: Ja pamiętam, że zawsze jak z bratem graliśmy to nas matka w końcu wyganiała i kazała lekcje odrabiać, że niby pół dnia gramy, a potem sama grała w Mario i tetrisa xD ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@v1lk: #niedzielabezhandlu nie dotyczy takich bazarów, przynajmniej nie wszystkich. Gry na pewno jakieś się znajdzie, ale teraz to już na te nowsze konsole, chociaż może i na coś starego też się znajdzie ;)
  • Odpowiedz