Wpis z mikrobloga

UWAGA na oszustki!

Pewnie też robicie zakupy w marketach, dlatego ta informacja może Wam się przydać.
Chce Was ostrzec przed tym co mi się przydarzyło. Padłem ofiarą przebiegłych oszustek. Zdarzyło mi się to przy CH Molo, ale mogło komuś innemu gdzieś indziej.
Oszustki działają następująco: dwie ładne dziewczyny około 20-22 lata przychodzą do waszego samochodu kiedy ładujecie zakupy do bagażnika. Zaczynają myć szyby. Jak im podziękujecie i zaproponujecie pieniądze za wykonaną pracę, to podziękują i poproszą o podwiezienie do innego CH. Jeżeli się zgodzicie tak jak ja to zrobiłem, to obie siądą na tylnym siedzeniu i w pewnym momencie zaczną się wzajemnie pieścić. Następnie jedna przechodzi na przednie siedzenie i zabiera się za robienie laski. Zmuszają Cie jeszcze do zjechania z drogi na pobocze i gwałcą po kolei. Gdy obrabia Cię ta pierwsza to w tym czasie druga kradnie ci portfel. Mój portfel został tak skradziony w zeszły czwartek, piątek i dwa razy w poniedziałek i wczoraj. Jutro też jadę, bo dzisiaj sklepy zamknięte. Portfel w chińskim markecie kosztuje 4 złote.

#pasta #heheszki ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Pobierz czeczen19 - UWAGA na oszustki! 

Pewnie też robicie zakupy w marketach, dlatego ta ...
źródło: comment_7ebci4EoOrsPrNgAVfLAS32U755NjrA1.jpg
  • 6