Wpis z mikrobloga

Taką mam refleksję po wpisie @szukamdziewczynylvl21. Słowa, jakich używamy świadczą nie tylko o kulturze osobistej, ale ogolnie o podejściu do życia oraz kobiet. Nie oczekujcie, że będziecie dobrze traktowani przez dziewczyny skoro sami ich nie szanujecie.

Tego typu słownictwo i opisy pasują do osób z nizin społecznych. Kulturalny mężczyzna zachowuje dla siebie sprawy łóżkowe, dzięki czemu kobieta która idzie z nim sypia czuje się bezpiecznie i jest bardziej chętna na eksperymenty wiedząc, że nikt jej nie nazwie „dziwką do zapinania w kakao”.

Ludzie, ja wiem ze to jest tylko wykop, ze tu jest się anonimowym, ale gwarantuje Wam że to są podstawy podstaw jakiegokolwiek traktowania drugiego człowieka. Myślcie perspektywicznie... każdy z nas ma wpływ na to, jak wyglada nasze społeczeństwo. Kiedyś usłyszałam „traktuj kobietę w taki sposób, w jaki chciałbyś, żeby traktowano twoją córkę”. Może to Wam trochę pomoże w zrozumieniu, o co chodzi ♀️

#randki #zwiazki #rozowepaski #niebieskiepaski
Pobierz Jestemtuprzejazdem - Taką mam refleksję po wpisie @szukamdziewczynylvl21. Słowa, jaki...
źródło: comment_nDt9NpCgDFM0KOa9uDZRwiP4qLmTBa78.jpg
  • 137
@lunax: Słuchaj większość ludzi na świecie jest głupia także tak jak mówisz, nie ma co za dużo oczekiwać. Ale to, że ktoś ma takie same zdanie i ktoś inny sugeruje, że to znaczy jedynie, że podlizuje się lub jest 'tutaj wstaw jakiś inny slogan' to jest z nim coś nie tak xD
@Jestem_tu_przejazdem jeśli cokolwiek miałoby zmienić ich zachowanie to imo tylko indywidualne podejście kogoś, kto zna przyczynę problemu i wie jak rozmawiać z takimi ludźmi, by coś w ich głowach zaskoczyło. No ale ludzie tego pokroju nie widzą problemu, więc są zamknięci na jakiekolwiek sugestie. Myślę, że to dobre przypuszczenie i faktycznie wynosi się to z domu, choć poszerzyłbym to o całe środowisko ludzi, wśród których obracał się dany człowiek w dzieciństwie. Wpływ
@Jestem_tu_przejazdem Daj sobie spokój, ludzie, którzy piszą i wyrażają się w taki sposób są na takim poziomie, że nie warto czegokolwiek pisać.

Jak zaczynałam poczytywać mirko to nawet mi było niektórych samotnych gości szkoda.
Jak poczytałam dłużej to stało się jasne dlaczego spora część z nich jest sama i nikt się z nimi nie chce zadawać.
Serio, nie warto ani czytać, ani dyskutować z takimi ludźmi. W normalnym życiu się z takimi
@Ld93 pytanie tylko czy warto czy może jednak bez sensu pajacować albo być chamem ale trafić po dłuższym czasie na kogoś kto ma poukładane w głowie i kieruje się bardziej sensownymi kryteriami :P